Увага, на Минайській буде обмежено рух
Додано 15.03.2016
17 березня, у четвер, в Ужгороді знову з 14 до 18 години перекриють рух вулицею Минайською – для проведення чергового етапу в рамках відкритого Чемпіонату України та області з велоспорту-шосе та маунтинбайку.

За підсумками прийому громадян міський голова Ужгорода Богдан Андріїв дав чимало доручень комунальним службам
Додано 15.03.2016
Із проблемою, що пенсіонерів та інших пасажирів пільгових категорій не хочуть без оплати, хоч це і передбачено законодавством, перевозити водії автобусів у прилеглі до Ужгорода села, звернулися напередодні на особистий прийом до міського голови Богдана Андріїва кілька літніх людей. Пояснювали: розуміють, що це питання аж ніяк не до міського голови, але не знають, до кого ще і як звернутися, просили підняти проблему перед керівництвом області.Богдан Євстафійович одразу ж домовився, що чотирьох заявників тут же прийме один із заступників голови Закарпатської ОДА і наголосив: в Ужгороді перевізники зобов'язані перевозити без оплати не тільки пенсіонерів і пільговиків, а тепер і школярів.

В Ужгороді провели перевірку прибирання вулиць
Додано 15.03.2016
Як проводиться прибирання Ужгорода, вчора, 14 березня, оглянули під час об'їзду міста заступник міського голови Олександр Габор та керівники комунальних служб і підприємств.
Проїхали вулицями Собранецькою, Підгірною, Шумною, Анкудінова, проспектом Свободи, Перемоги, численними дорогами Нового району.
Відзначалося, що в суботу ужгородці добре попрацювали на прибиранні, сьогодні також на багатьох вулицях були помітні яскраві жилети комунальників, які, насамперед, чистили прибордюрну лінію вздовж доріг.

Вулицю Грушевського в Ужгороді позбавляють від причини пилу та бруду
Додано 15.03.2016
Вздовж проїжджої частини вулиці Грушевського в Ужгороді вчора, 14 березня, працювала спеціальна техніка – знімали 80-сантиметрову полосу ґрунту з боку зеленої зони, яка відділяє дорогу від тротуару.
В Ужгороді на узбіччі більшості вулиць бруд – під час негоди болото, а в спеку пилюка – через ґрунт, який нависає над бордюрами. З кожним дощем потоки води з глиною стікають униз на узбіччя асфальтового покриття і там же залишаються. Десятиліттями у місті нічого не робилося, щоб знижувати лінію до бордюрів, навпаки, рівень над дорогою постійно зростав – від бруду, який відкидався колесами транспорту, засобів, котрими взимку посипають дороги проти ожеледиці.

Засідання постійних комісій
Додано 15.03.2016
Засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури відбудеться без прийому громадян у середу 16.03.16 р. о 14.00 у депутатській кімнаті.

Центр надання адміністративних послуг в Ужгороді працюватиме довше і по суботах
Відповідно до розпорядження міського голови Богдана Андріїва, на

виконання Закону України «Про адміністративні послуги» від сьогодні, 15

березня 2016 року, у ЦНАП встановлено наступний режим роботи:

На Закарпатті відзначили річницю проголошення Карпатської України
Додано 15.03.2016
Урочистості розпочалися з самого ранку. В Ужгороді до пам’ятника Президенту Карпатської України Августину Волошину відбулося покладання квітів за участі голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, голови обласної ради Михайла Рівіса, Ужгородського міського голови Богдана Андріїва, керівників силових та правоохоронних структур, військовослужбовців, дипломатів, громадських активістів. Міський голова Богдан Андріїв також узяв участь у мітингу-реквіємі, що відбувся на меморіальному комплексі Красне Поле біля Пам’ятного Хреста, встановленого на честь загиблих карпатських січовиків. Вшанувати пам'ять Героїв приїхали люди з усього Закарпаття, керівники області, мери міст, очільники районів, представники громадських організацій, учнівська молодь. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто у далекому 1939 році і тепер віддали своє життя за Батьківщину.