У міській раді обговорили особливості реконструкції центру Ужгорода
Додано 23.03.2016
Відбулася чергова нарада керівництва міської ради Ужгорода, департаменту міського господарства щодо проведення комплексної реконструкції історичного центру міста.
Як уже повідомлялося, планують провести капітальні ремонти – заміну комунікацій, мощення, а відтак оновлення фасадів і дахів будинків на вулицях Волошина, Корзо і площі Театральній.
Роботи вестимуть, так би мовити, знизу догори, тобто спочатку мінятимуть комунікації, а вони насамперед у землі, далі – мощення, фасади і покрівлі. Тому звернулися до чотирьох служб, на балансі яких перебувають мережі: "Закарпаттяобленерго" "Закарпатгазу", "Укртелекому" і міського Водоканалу, щоб вони терміново надали технічні завдання, які мережі де саме пролягають і та що потрібно міняти. Ще до кінця цього тижня проведуть зустріч із представниками цих служб, обговорять всі аспекти майбутніх робіт.

Громадські об’єднання двох шкіл Ужгорода беруть участь в ІІІ-му етапі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»
Додано 23.03.2016
У вівторок, 22 березня, у малій залі Ужгородської міської ради відбувся другий Форум місцевого розвитку міста. Його учасниками стали голови правлінь ОСББ, а модераторами були обласний координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Марія Йовбак та муніципальний координатор проекту, головний спеціаліст департаменту міського господарства, голова Ужгородського осередку «Спілки власників житла України» Марина Куберка.

Конкурс на посаду директора директора парку «Боздоський»
Додано 23.03.2016
Департамент міського господарства повідомляє, що відбір претендентів на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Парк культури та відпочинку «Боздоський» відбудеться 29 березня 2016 року об 11:00 у малому залі міської ради.

Показники виконання бюджету м.Ужгород з 16.03.2016р. по 22.03.2016р.
Показники

Відбулося чергове засідання виконкому Ужгородської міської ради
Додано 23.03.2016
До порядку денного сьогоднішнього засідання до півтора десятка запланованих питань додатково внесли ще два.
Перше - щодо прийняття у комунальну власність гуртожитку по вулиці Бородіна, 14. Така необхідність виникла у зв'язку з тим, що більш ніж десятирічні перипетії щодо гуртожитку завершилися лише позавчора - підписанням мирової угоди між мешканцями та підприємством, на балансі якого будівля перебувала. За останні 3 місяці нова команда міської влади провела величезну роботу, чимало зустрічей, з мешканцями гуртожитку, громадськими активістами для вирішення цієї надзвичайно нагальної проблеми. Міський голова підкреслив, що йдеться щонайменше про 100 квартир.

До розробки стратегії Ужгорода залучили науковців УжНУ
Додано 23.03.2016
Питання стратегії розвитку міста Ужгорода до 2021 року обговорили сьогодні міський голова Богдан Андріїв і професор, науковий співробітник Інституту державного управління та регіонального розвитку УжНУ Микола Палінчак.