Штаб цивільного захисту інформує
Додано 28.03.2016
Безпечність та легковажність окремих громадян призводить до непоправних наслідків. Статистика підтверджує, що левова частка пожеж виникає через людський фактор.
Необережно кинутий сірник, недопалок, тліюче вогнище, пустощі дітей з вогнем, особливо у суху та і спекотну погоду, може призвести до того, щоб через лічені хвилин усе навколо палало. Особливу небезпеку становлять стихійні палії, що навмисно підпалюють сухостій — рослини, дерева, стерню та смітники. Дуже часто такі безглузді дії призводять до великомасштабних пожеж, й локалізувати їх на відкритих територіях важко.
Із березня 2015 року по березень 2016 року в Ужгороді та Ужгородському районі підрозділами ДСНС було здійснено 290 виїздів на гасіння пожеж сухої трави, чагарників та дачних будинків.

З 12 по 14 квітня у м.Пекін, Китайська Народна Республіка, планується проведення спеціалізованої туристичної виставки "COTTM 2016 CHINA OUTBOUND TRAVEL TOURISM MARKET" у сфері виїзного туризму Китаю.
Додано 28.03.2016
На виставці "COTTM 2016 CHINA OUTBOUND TRAVEL TOURISM MARKET" будуть представлені такі тематичні розділи: подорожі (літні види відпочинку, сезонний відпочинок, бізнес тури і ділові поїздки, відпочинок для дітей, екскурсії, круїзи, пізнавальний, екологічний, екстремальний, пригодницький, спортивний і освітній туризм); готельний та ресторанний сервіс; транспортні послуги; санаторії, пансіонати, курорти; лікування, оздоровчі програми; страхові та фінансові послуги; ІТ і телекомунікаційні технології у сфері туризму і ділових поїздок.
Додаткову інформацію розміщено на сторінці Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за посиланням: https://www. facebook.com/tourism.gov.ua/posts/1058254924213122

Додано 28.03.2016

Богдан Андріїв: "Міська влада готова до діалогу із навколишніми територіальними громадами"
Додано 28.03.2016
Про можливості територіального співробітництва, узгодження стратегічних планів територіальних громад говорили минулими вихідними в Ужгороді - відбувся Форум «Співробітництво територіальних громад: вікно можливостей для спільних проектів». Захід організовано ВГО "Інститут Республіка" в рамках ініціативи "Ужгород 2040" за підтримки Національного демократичного інституту.

Ужгородську міську раду на заході представляли міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступники Іштван Цап та Олександр Габор, начальник управління освіти Оксана Бабунич, депутати міської ради Станіслав Пономарьов та Андрій Риба.