Співчуття
Додано 31.03.2016
Міський голова Богдан Андріїв, працівники структурних підрозділів міської ради та виконкому, члени виконавчого комітету та депутатський корпус Ужгородської міської ради висловлюють щирі співчуття заступнику міського голови Олександру Білаку у зв'язку з непоправною втратою - смертю батька Павла Івановича Білака.

Глибоко сумуємо та розділяємо разом з Вами біль втрати.

У зв'язку з підвищенням середньодобової температури повітря на розгляд виконкому виносять питання про припинення опалювального періоду
Додано 31.03.2016
В п’ятницю, 1 квітня о 10 годині в малій залі міськвиконкому відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету стосовно розгляду проекту рішення про припинення опалювального періоду у всіх сферах міського господарства та житловому фонді.

В Україні стартує Всеукраїнський місячник Червоного Хреста
Шановні ужгородці!
Із 1 по 30 квітня буде проходити традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України.
Його мета – сформувати громадську думку на користь милосердя та привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз.

Представників ОСББ під час тренінгу вчили, як визначати пріоритетні проблеми
Додано 31.03.2016
Сьоогодні у малому залі Ужгородської міської ради провели тренінг для ОСББ та їхніх ініціативних груп «Технічні аспекти підготовки МПП та звітування по траншам за вимогами МРГ-3» в рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».
На тренінг були запрошені відібрані в результаті рейтингу члени функціональних груп ОСББ та ініціативних груп, які подавали заявки на участь в Проекті, а саме: ініціативна група мешканців будинку по вул. Баб'яка, 1; ініціативна група мешканців будинку по вул. Грушевського, 47; ОСББ «Ракоці, 16»; ОСББ «Ужфорт» , пр. Свободи, 28; ОСББ «Замкове», вул.Капітульна, 28; ініціативна група по вул. Минайській, 8; ОСББ «Едельвейс-Ужгород», вул. Заньковецької, 15.