Публічне представлення інформації про виконання бюджету міста
Додано 16.03.2016
Фінансове управління відповідно до частини 5 статті 28 Бюджетного кодексу України пропонує для ознайомлення інформацію про виконання бюджету міста за 2015 рік.
З інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті Ужгородської міської ради: http://rada-uzhgorod.gov.ua. в рубриці „Міський бюджет”, підрубрика „Звіт про виконання бюджету ” в папці „ Звіт про виконання бюджету міста за 2015 рік ”.
З питань дохідної та видаткової частин бюджету міста за 2015 рік звертатися за телефонами фінансового управління:
 63-04-89
 61-38-81
 63-08-31.
Щодо питань використання коштів головними розпорядниками бюджетних коштів міста в 2015 році звертатись за телефонами:
Департаменту міського господарства :
 61-41-14
 61-53-41
Управлінню капітального будівництва
 3-71-43
Відділу охорони здоров’я
 61-48-38