Обговорення змін до Конституції України
щодо децентралізації державної влади

1 квітня 2014 року Кабінетом Міністрів України було видано розпорядження № 333-р „Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”.


Концепцією визначено напрями проведення реформи, метою якої є підвищення якості життя людини за рахунок створення ефективної системи управління і забезпечення сталого територіального розвитку.

            Суть реформи полягає у розмежуванні повноважень між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, удосконаленні взаємодії між ними, подоланні проблеми, коли повноваження органів місцевого самоврядування не відповідають їх зобов’язанням та завданням. Передбачається також і передача повноважень на місця, посилення організаційної та фінансової самостійності територіальних громад – сільських, селищних, міських.

            Реалізація Концепції здійснюватиметься у два етапи: перший – підготовчий (2014 рік), другий – основний триватиме 3 роки (2015-2017 роки).
Вдосконалення місцевого самоврядування спрямоване, передусім, на формування відповідного законодавчого поля, створення умов для стимулювання місцевого розвитку.

            У Закарпатській області як влада, так і громадськість, активно долучилися до обговорення Концепції ще в процесі її підготовки. Пропозиції, надані громадськістю краю, робочою групою при облдержадміністрації були опрацьовані та направлені в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

            На позачерговому засіданні Кабінету Міністрів, яке відбулося 17 квітня поточного року, було прийнято розпорядження № 451-р „Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади”, відповідно якого до 1 жовтня  всім органам виконавчої влади доручено організувати і забезпечити обговорення відповідних змін до Конституції України із залученням органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, громадськості, наукових і ділових кіл.

            Пропозицій до проекту Закону України „Про внесення змін до Конституції України” надсилати на електронні адреси:

orgvid@rada-uzhgorod.gov.ua
inform@rada-uzhgorod.gov.ua

 

Дивіться такожОновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс