Ужгородська поліклініка одержала подарунок — мамограф від Корваліса
Додано 18.11.2011
До Ужгорода прибув вантаж з американського штату Орегон. Протягом року благодійники з міста-побратима Ужгорода Корваліса збирали речі для гуманітарної допомоги для медичних та дитячих начальних закладів нашого міста.
Подібних вантажів з Корваліса до Ужгорода прибуло вже шість. Вартість вантажу – близько 100 тисяч доларів.
Голова асоціації міст-побратимів м.Ужгорода Павло Колесник розповів: «Завдяки цій допомозі ми нарешті зможемо дещо устаткувати амбулаторію сімейного типу міста Ужгорода, яка є єдиним тренінговим центром для сімейних лікарів, і яка обслуговує 14 тисяч ужгородців. Великий вантаж отримають реабілітаційні центри та будинки сімейного типу в нашому місті, а також школи і дитячі садочки, бо тут є спортивні речі для дітей, одяг і так далі. Насправді вантаж ми мали отримати ще влітку, але виникла величезна проблема із розмитненням».
На розвантаженні гуманітарної допомоги був і голова асоціації міст-побратимів м.Корваліса Білл Пол, який розповів, як вантаж збирали і відправляли в Україну: «Я сам дантист і особисто допоміг зібрати речі для устаткування тренінгової кімнати на вашому факультеті післядипломної освіти. Багато речей, що ми привезли, є абсолютно новими. Загалом кілька сотень людей в Корвалісі допомогли зібрати цю допомогу. Між іншим, дуже допоміг Марк Ремптон, він є почесним громадянином Ужгорода. І ми дуже раді такій активності, бачимо, люди підходять і дякують за допомогу».
Одним з найцінніших у вантажі є мамограф, який привезли для міської поліклініки. Головний лікар Ужгородської міської поліклініки Тетяна Козак: «Ми його плануємо поставити у поліклінічному відділенні №2, де проводиться більше медоглядів. Дуже раді такому подарунку, бо знаємо, що кожна жінка після сорока має проходити мамографію раз на 2 роки і це буде дуже доречно».

Олександра БЕРЕГОВА, KARPATNEWS.in.ua