В Ужгороді у пункті обігріву щодоби ночують безхатченки
Додано 30.01.2012
У пункті обігріву, розгорнутому силами "надзвичайників" на площі Фенцика, щоночі притулок знаходять кільканадцять безхатченків. Як повідомлялося раніше, міська влада за рекомендацією МНС відкрила пункти, де в морози можуть зігрітися люди, а в разі потреби отримати не лише гарячий чай, а й медичну допомогу і притулок.У п'ятницю, 27 січня, у спеціально обладнані намети в центрі міста завітало з півтора десятка осіб. Уже у суботу в пункті обігріву обслуговувалося до 40 людей, а на неділю залишилося спати 14. Близько тридцяти осіб, які потребували обігріву і притулку, прийшли в пункт у неділю, ночувати зосталися дев'ятеро - інформує прес-служба Ужгородської міської ради. Позаяк синоптики прогнозують подальше зниження температури, слід очікувати на більшу кількість тих, хто має потребу в послугах пункту обігріву. Тим часом три стаціонарні пункти, які готові надати допомогу людям, які цього потребують, розгорнуті у різних районах міста, а саме при міській поліклініці на БАМі (вул. Грибоєдова, 20а), при амбулаторії сімейної медицини (вул. Перемоги, 166/1) та у територіальному центрі, який обслуговує самотніх пенсіонерів на Шахті (вул.. Благоєва, 10а).