За останню добу в Ужгороді випало усереднено близько 40 сантиметрів снігу
Додано 16.02.2012
Снігопад, який "накрив" регіон останньої доби, є найряснішим цього сезону. ЗМІ повідомляють про проблеми на автотрасах краю, а ДАІ навіть попросила водіїв утриматися від поїздок областю. Водночас в обласному центрі колапсу нема. "Місто живе, служби працюють, ситуація контрольована", - так охарактеризував стан справ в Ужгороді міський голова Віктор Погорєлов. "В попередні роки зими були майже безсніжні, зараз, вочевидь, природа нам компенсує", - каже мер.
"Місто працює – школи, садочки, медичні і соціальні заклади, бізнес, установи. Кризи нема, є робоча ситуація. Учора я скликав міський штаб з надзвичайних ситуацій, розставив акценти – наголосив на тому, на що слід передовсім звернути увагу під час прибирання міста. Всю ніч працювала техніка, усі 12 одиниць комунального шляхово-експлуатаційного підприємства, і кілька машин інших комунальних служб. Більше 50 ключових вулиць почищені, аби була можливість їздити автомобілям, маршрутному транспорту. Але, звісно, проблеми є, прибрати все одразу не вдається. Я наголошував і наголошую на прибиранні й підсипанні підйомів, очистці тротуарів, зокрема, на набережних, тощо. Очищаємо парки, служби мають завдання прибрати пошкоджені під вагою снігу гілки… Варто зазначити, що площа міста – більше 40 квадратних кілометрів, в Ужгороді – близько 400 вулиць. Приємно, що до робіт долучаються адміністрації закладів, підприємці, які прибирають прилеглу до своїх об’єктів територію. Допомагають і військові. Вкотре акцентую: велика снігоприбиральна техніка виїжджає у місто увечері, адже для її роботи потрібні умови, тож прошу городян не залишати автівки на узбіччях. і, безперечно, дотримуватись правил благоустрою – прибирати сніг біля своїх будинків. закладів. От я учора, до прикладу, прибрав на вулиці, де живу: біля свого будинку і сусідів. До речі, щодо критики на погане прибирання, яка лунає в мережі, то людям, які сидять за компютером, я порадив би взяти лопати і розчистити сніг біля свого будинку, до того ж це і для здоров'я корисно. А до керівників підприємств, які мають відповідну техніку, звертаюся з проханням долучитися і допомогти місту в прибиранні", - цитує Віктор Погорєлова прес-секретар міського голови Алла Хаятова. До речі, грейдери, які прибиратимуть магістральні дороги міста після того, як сніг посипали сольовою сумішшю і відгорнули лопатами, виїдуть у четвер о 19-ій, тож прохання не залишати автівки на ключових дорогах лишається актуальним.