Ужгородська міська рада інформує про ставки плати за землю, які набувають чинності з 1 березня
Додано 29.02.2012
Ужгородською міською радою затверджені документи, які регулюють питання сплати земельного податку, орендної плати та плати за сервітутне використання земельних ділянок, які перебувають у розпорядженні Ужгородської міської ради. Нові методики оплати набувають чинності з 1 березня.
На першому пленарному засіданні XII сесії Ужгородської міської ради VI скликання прийнято тимчасову Методику розрахунку ставки податку за 1 кв.м. земельної ділянки в межах міста Ужгород, тимчасову Методику розрахунку орендної плати за 1 кв. м. земельної ділянки із земель, які перебувають у розпорядженні Ужгородської міської ради, а також Тимчасову методику розрахунку плати за 1 кв.м. земельної ділянки, яка перебуває у сервітутному користуванні земельними ділянками та за встановлення земельного сервітуту, які перебувають у розпорядженні Ужгородської міської ради. Методики сплати затверджені як тимчасові до введення в дію технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Ужгород. Детально ознайомитися зі ставками сплати можна у рішення, оприлюднених на сайті Ужгородської міської ради і доступними за посиланнями: http://rada-uzhgorod.gov.ua/download/s/Pro%20tymchasove%20vstanovlennja%20platy%20za%20zemlju.pdf та http://rada-uzhgorod.gov.ua/download/s/Pro%20tymchasova%20vstanovlennja%20platy%20za%20servitutne%20korystuvannja.pdf, - інформує прес-служба міської ради.