ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
начальник відділу землекористування Марухнич Тетяна Борисівна

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Планові питання:
1.Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків влітку 2012 року.
Доповідач : Бобров Євгеній Володимирович – начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді.
2. Про реорганізацію АНВК м. Ужгорода.
3. Про реорганізацію НВК "Дзвіночок".
Доповідач: Комарницький Мар’ян Несторович – начальник управління освіти.

Робочі питання:
4. Інформація про роботу ринку "Нива " .
Доповідач : Шкробак Марія Андріївна – директор ринку.

5. Про реєстрацію права власності на новозбудовані об’єкти нерухомого майна, внесення зміни в рішення.
6. Про надання погодження на внутрішнє перепланування і переобладнання житлових приміщень (квартир).
7. Про продовження терміну дії рішення на реконструкцію автобусної зупинки.
8. Про встановлення меморіальної дошки.
9. Про надання поштової, тимчасової адреси.
Доповідач: Шеба Олександр Васильович – начальник управління архітектури та містобудування.

10. Про тарифи на платні медичні послуги, що надаються Ужгородською міською поліклінікою.
Доповідач: Катинська Людмила Іванівна–заступник начальника, начальник відділу з питань тарифів управління економіки та підприємництва

11. Про видачу підтверджень торговельної діяльності на тимчасові об’єкти торгівлі та сфери послуг з погодженням режиму роботи.
12. Про погодження цілодобового режиму роботи.
Доповідач: Станкович Михайло Михайлович—начальник управління економіки та підприємництва

13. Про видачу підтвердження надання послуг з погодженням режиму роботи.

14. Про економію бюджетних коштів, передбачених на утримання органів місцевого самоврядування.
Доповідач: Король Світлана Ігнатівна — заступник міського голови, начальник фінансового управління.

15. Про надання дозволів на посвідчення правочинів про відчуження та набуття майна, надання статусу.
Доповідач: Кенсіцький Володимир Володимирович — начальник служби у справах дітей.

16. Про скаргу на постанову адміністративної комісії (Корпанець Д.Є.).
17. Про скаргу на постанову адміністративної комісії (Рязанова О.К.).
18. Про затвердження положення.
19. Про затвердження переліку адміністративних послуг.
Доповідач: Куценко Ігор Миколайович – начальник юридичного відділу.

20. Про припинення надання послуг водопостачання та/або водовідведення споживачам-боржникам у м. Ужгороді.
21. Про затвердження форми договору про надання послуг з водопостачання і водовідведення у м. Ужгород.
22. Про затвердження акта приймання –передачі гуртожитку.
23. Про переоформлення гаражів.
Доповідач: Касперов Олексій Петрович — директор департаменту міського господарства.

24. Про демонтаж металевого гаража та малої архітектурної форми.
Доповідач : Шушка Олександр Іванович– заступник начальника відділу муніципальної поліції.

Робочі питання в порядку контролю:

25. Інформація про хід виконання рішення виконкому від 29.08.2012 року №311. "Про розробку проекту водно-розважального комплексу"

26. Інформаційно-аналітична довідка "Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах міської ради за І квартал 2012 р."
Доповідач : Макара Олена Михайлівна– начальник загального відділу.

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому Д. Геворкян