В Ужгородській міській раді відбудуться тренінги для працівників ЖРЕРів та керівників ОСББ
Додано 08.05.2012
14-15 травня 2012 року в приміщенні Ужгородської міської ради відбудеться Регіональний тренінг з питань управління нерухомим майном та особливостей організації ОСББ. Дводенний семінар стартує у рамках програми «Управитель житловою нерухомістю».В основу Програми Центром досліджень місцевого самоврядування, м.Львів покладений Базовий навчальний курс та 4 Спецкурси. У Програмі акцентується увага не лише на загальних знаннях для кадрів щодо управління нерухомим майном (Базовому курсі), але і на окремих блоках Спецкурсів. Це зокрема менеджмент в управлінні житловим будинком, фінансове управління діяльністю ОСББ, експлуатація будівельних споруд і комунікацій та особливості правового забезпечення діяльності ОСББ.
Регіональний тренінг у м.Ужгороді відбудеться саме на основі Базової програми, проведення комплексного 8-денного програмного навчання заплановане на вересень 2012 р. у місті Львові. Повний навчальний курс Програми (Базовий курс та 4 Спецкурси) триватиме протягом чотирьох тижнів у вересні (по 2 дні кожного тижня), тобто загалом 8 навчальних днів. По завершенні повного навчання учасники отримають сертифікати державного зразка про проходження курсу з підвищення кваліфікації працівників ЖКП за базовими акредитованими напрямами. Навчання в рамках Спецкурсів Програми буде проводитись за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», органів місцевого самоврядування, Асоціацій ОСББ і комунальних підприємств, а також за власним вкладом учасників.

Шановні голови ОСББ, БК, КБ, керівники ЖРЕРів!

Ужгородська міська рада запрошує Вас прийняти участь у регіональному семінарі, де будуть висвітлені теми: Захист інтересів управителя/ОСББ в суді; Особливості бухгалтерського обліку в ОСББ; Господарське та бюджетне планування. Управління доходами організації; Документообіг пов'язаний з управлінням будинком; Укладання договорів у сфері ЖКГ; Порядок формування тарифів.
Місце проведення семінару: м.Ужгород, пл.Поштова, 3, ІІ поверх, Сесійний зал Ужгородської міської ради.
14 травня початок семінару: – о 14.00 год.;
15 травня: початок семінару – о 9.30 год.

Зацікавлених учасників просимо заповнити анкету на сайті www.cdms.org.ua. Заповнені анкети, а також Ваші запитання просимо надсилати на електронну скриньку Центру досліджень місцевого самоврядування centredms@gmail.com, а також звертатися у департамент міського господарства Ужгородської міської ради за тел.: (0312) 61 51 85.