Віктор Погорєлов вручив кубок міста з футболу ужгородській «Радванці»
Додано 25.10.2012
24-го жовтня у великому залі Ужгородської міської ради відбулося урочисте нагородження футболістів міських команд, які стали лідерами в цьому сезоні. Серед них – гравці «наймолодшої» команди «Рятувальник», котра за недовгий час існування вже встигла показати хороші результати; члени ФК «Комунальник», що проявили на футбольному полі справжню майстерність; і, звісно ж, чемпіони Ужгородської першості з футболу – гравці ФК «Радванка». Як зазначив Віктор Погорєлов, кожна з команд у цьому ігровому сезоні показала себе з найкращого боку: «Я щиро вдячний за вашу гру. Ви робите дуже важливу справу – перемагаючи і показуючи хороші результати на полі, ви розвиваєте ужгородський футбол, для футболістів-початківців ви є прикладом для наслідування».
Після того, як офіційна частина заходу підійшла до кінця, міський голова Ужгорода, його заступник Юрій Беляков і голова Федерації футболу в Ужгороді Віктор Качур вручили гравцям найкращих ужгородських футбольних команд грамоти і медалі. Чемпіони міста – футбольна команда «Радванка» – отримали з рук Віктора Володимировича Кубок Ужгорода за першість у футболі.