Необхідно обмежити продаж спиртних напоїв поблизу навчальних закладів
Додано 03.04.2013
На виконкомі серед інших питань розглянуто і проект рішення про видачу підтверджень торговельної діяльності на тимчасові об"єкти торгівлі. Активне обговорення спричинило питання продажу слабоалкогольних напоїв в кафе "Ельф", що знаходиться в приміщені Лінгвістичної гімназії.
Щодо заборони продажу пива на літній терасі кафе "Ельф", яка розташована на території Лінгвістично гімназії звернулася до виконавчого комітету дирекція школи. У зверненні озвученому на засіданні, зокрема йдеться: "Розглянути можливість запровадження обмеження продажу алкогольних напоїв та пива поблизу навчального закладу протягом часу, коли відбувається навчання. Встановити продаж цих напоїв лише у визначений період доби".
У підсумку міський голова дав протокольне доручення підготувати відповідне обмеження в межах закону на наступне засідання виконавчого комітету щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв поблизу навчальних закладів міста.
Володимир Фленько, заступник міського голови, зауважив, що по Ужгороду проведено ряд рейдів щодо перевірки продажу дітям алкогольних та слабоалкогольних напоїв поблизу навчальних закладів. На жаль, було виявлено непоодинокі негативні факти коли, підліткам продавали спиртне. Також є багато скарг від батьків, вчителів, котрі безпосередньо займаються з дітьми під час навчального процесу в школах. "Тому сьогодні постало питання про обмеження продажу алкогольних та слабоалкогольних напитків поблизу закладів освіти. На наступному засіданні виконкому буде чітко визначено межі, де можна торгувати алкоголем, о котрій годині, яка повинна бути відстань від навчального закладу", – резюмував Володимир Фленько.