Ужгородському терцентру – 20!
Додано 03.04.2013
2 квітня в Ужгородському міському територіальному центрі обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян відбулися урочистості з нагоди відзначення 20-ої річниці з Дня заснування закладу. Управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради разом із керівництвом закладу-іменинника організувало святковий концерт для мешканців терцентру за участі ужгородських самодіяльних колективів. «Ужгородський територіальний центр був заснований 2 квітня 1993 року. Ця подія була дуже важливою для нашого міста, адже саме тоді соціальна напруга була знята майже повністю, – розповідає начальник Управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради Андріана Сушко. – Цей заклад став оселею для одиноких, непрацездатних громадян, інвалідів, ветеранів війни і тих, хто за велінням долі став заручником складних життєвих обставин. Ми розширилися і на сьогодні в нас діє п’ять відділень терцентру. Тільки за минулий рік працівники територіального центру надавали послуги близько 1000 його мешканцям. Сьогодні ж триває робота з пошуку спонсорів для тих людей, котрі дійсно цього потребують».Аби привітати трудовий колектив і дідусів з бабусями, для яких цей центр став рідною домівкою, на захід прибули заступник міського голови Ужгорода Володимир Фленько, і депутати Ужгородської міської ради Андрій Погорєлов і Анатолій Ковальський. Вони разом подарували закладу телевізор, а Андрій Погорєлов ще й організував для тих, хто там перебуває святковий обід.

«Сьогодні ми відзначаємо ювілейні «20» з дня заснування Ужгородського міського територіального центру обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, – каже Андрій Погорєлов. – Я ж хотів би приєднатися до привітань і побажати вам здоров’я, щастя, наснаги і натхнення. Щоб ви, мешканці територіального центру, завжди відчували тепло і доброту, які від щирого серця дарує вам керівництво закладу».

Іннеса МАНЗУЛИЧ, «Ужгород»