Звітує Ужгород (ФОТО)
Додано 15.05.2013
В рамках свята «Сакура–фест» в Ужгороді вже традиційно відбувся фестиваль-ярмарок «Сонячний напій». Протягом чотирьох днів поспіль мешканців та гостей міста розважали аматорські колективи міста.
Під час фестивалю-ярмарку «Сонячний напій», а саме 10 травня 2013 року місто Ужгород продовжило естафету творчих звітів аматорських колективів Закарпатської області.
На сценічному майданчику свій творчий запал та своєрідний підсумок роботи за рік продемонстрували народний оркестр народних інструментів викладачів ДШМ (керівник – М.Вігула), зразковий духовий оркестр учнів ДМШ №1 ім. П.І. Чайковського (керівник–М.Павлович), народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Ужгород» (керівник – О.Шостак), зразковий театр танцю «Диво» (керівник–В.Данчин-Брежинська), народний камерний оркестр викладачів ДМШ № 1 ім. П.І. Чайковського (керівник–Г.Потушняк), учасники народної студії поезії «Чарівне слово» (керівник–Н.Дубініна), народний оркестр народних інструментів викладачів ДМШ № 1 ім. П. І. Чайковського (керівник–Й.Загенський), народний ансамбль танцю «Писанка» (керівник–О.Хижун), народне тріо бандуристів «Чарівні струни Карпат» (керівник–М.Шиян), вокальний ансамбль «Перлинка» (керівник– М.Мудранинець), народний камерний оркестр викладачів ДШМ (керівник – Т.Ясінська), зразковий ансамбль танцю «Романо кгелібе» (керівник – В.Бабука).
Загалом, у творчому звіті взяли участь близько 300 учасників. Всі виступи були позитивно оцінені кваліфікованим журі.
Крім колективів, які звітували про свою роботу у святковому концерті взяли участь та продемонстрували свої вокальні, хореографічні та акторські таланти танцювальний ансамбль творчого центру «Зефірчик» (Т.Ардельянова), ромський ансамбль танцю «Лулудя» (О.Адам), хореографічний колектив «Наша файта» (керівник – М.Огрозанська), танцювальний ансамбль старших класів ДШМ (керівник – Л.Вайзер), центр естетичного виховання та зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Джерельця Карпат» (керівники – заслужений працівник культури України Михайло Сачко та Ерік Сачко).
Не менш захоплюючим був виступ гурту «Гудацька тайстра» та чоловічого хору мікрорайону Доманинці, а пісня «Як засядем браття коло чари» припала до душі туристам та відвідувачам винного льоху.
Свято закінчилося, учасники концертів повернулися до буденних справ, до втілення нових творчих задумів, щоб знову і знову дивувати та духовно збагачувати нас.
Напередодні професійного свята вітаємо всіх працівників культури та бажаємо, щоб Ваша самовіддана творча праця завжди була сповнена яскравим колоритом та невичерпною енергією. Міцного здоров’я, щастя, радості і добра Вам, творчого піднесення та вдалих професійних пошуків.

фото 1-3
фото 4-6
фото 7-9
фото 10-12