Мер Ужгорода просить депутатів завтра не долати його вето по ділянці на Корзо,11
Додано 19.09.2013
Завтра, 20 вересня, на сесійному засіданні Ужгородської міськради мер Віктор Погорєлов, як стало відомо «7 Днів», зібрався просити депутатів… утриматися від голосування по одному з пунктів порядку денного. На повторний розгляд депутатів виноситься питання виділення земельної ділянки під сервітут (обмежене користування, яке, проте обмежує права інших) у житловому будинку центра міста – на Корзо,11.
Нагадаємо, на минуле сесійне засідання, 2 серпня, до мерії прийшли протестувальники, обурені намірами жінки-підприємця отримати частину їхнього під’їзду для забудови і використання з комерційною метою підвального приміщення. Нарікали, що через це наполовину звузиться вхід до їхніх помешкань.Клопотання громадянки, яка планує робити бізнес в дворику центральної частини Ужгорода, не погодила під час передсесійного розгляду земельна комісія депутатів міської ради. Проте за результатами голосування, хоч і з незначною перевагою голосів, рішення таки прийняли.
Однак оскільки питання викликало значний резонанс, Погорєлов після сесії побував безпосередньо на Корзо,11, а відтак наклав вето http://7dniv.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/37552
на рішення сесії. Згодом по проблемі працювала спеціально створена комісія. http://7dniv.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/38419
Отож завтра на розгляд депутатів виноситься питання про скасування прийнятого на початку серпня рішення про виділення під сервітут. Якщо депутати захочуть подолати вето мера і дозволи жінці-підприємцю ущемити сусідів заради свого бізнесу – їм треба тиснути на кнопки. Якщо ж вони за інтереси більшості ужгородців, які проживають за адресою Корзо,11 – від голосування слід утриматися. Тоді пункт про дозвіл наданий минулого разу буде скасовано.