«Читання – свято душі»
Додано 20.11.2013
Протягом 2013 року триває національний проект «Україна читає дітям». Метою проекту є відродження традиції читання у колі української родини; зацікавленість, особливо дітей і молоді, у користуванні друкованою книгою, як джерелом знань, заохочення їх до систематичного читання, а також підняття престижу, створення позитивного образу книги, як важливого чинника у формуванні молодої генерації українського народу із сучасним мисленням та ідеями. Дитяча бібліотека-філія №2 (8-Березня,19) із задоволенням долучилась до цієї акції і завітала до дошкільного закладу «Дивосвіт». Бібліотечні працівники запросили казкову гостю, яка читала діткам казки, гралася та подорожувала з дітками-звірятами у чарівному поїзді. Завідувачка садочка Чаварга Ольга Юріївна розповіла казковій гості, що їхні вихованці вже вчаться читати і скоро зможуть самі користуватися бібліотекою, а в цьому їм допоможуть їхні батьки.
Акція продовжується. Бібліотека завітає і в інші навчальні заклади.