ЗВІРЯЄМО ДАНІ ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ
Додано 29.11.2013
Фахівці ДПІ у м.Ужгороді ГУ Міндоходів у Закарпатській запрошують Власників нерухомості на звірку даних щодо об»єктів нерухомості та звірку житлової площі на підставі оригіналів документів про право власності на об»єкти житлової нерухомості.
Враховуючи внесені зміни до діючого законодавства, фахівці органів Міндоходів повідомляють про новий розмір пільги зі сплати податку на нерухомість.
Якщо сумарна житлова площа об’єктів нерухомості не перевищує:
• для квартир – 120 м.кв.,
• будинків – 250 м.кв.,
• квартир і будинків – 370 м.кв.
Також звертаємо Вашу увагу на те, якщо житлова площа нерухомості перевищуватиме зазначені пільгові метри, то платити податок доведеться лише за ті квадратні метри, які перевищують визначений розмір.
Для правильного нарахування податку на нерухомість ДПІ у м.Ужгороді просить з’явитись власників нерухомості для звірки даних на основі оригіналів документів, які засвідчують право власності на нерухоме майно.

Чекаємо Вас за адресою: м.Ужгород, вул. Духновича, 2, ЦОП, 5 віконце, 44-17-59.
Понеділок - четвер – з 09.00 год. до 18.00 год,
П’ятниця – з 09.00 год. до 16.45 год.