«Магія Нового року»
Додано 26.12.2013
Починаючи з 17 грудня у стінах Ужгородської дитячої музичної школи № 1 ім. П.І.Чайковського та дитячої школи мистецтв відбулися традиційні новорічні концерти учнів та викладачів. У програмах прозвучали колядки, новорічні пісні, а також кращі зразки класичної музики. Під час одного з святкових концертів відбулось нагородження грамотами управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді та солодкими подарунками переможців конкурсу новорічних прикрас, який проходив в дитячій школі мистецтв.21 грудня у мистецькому центрі «ГАЛЕРЕЯ ІЛЬКО» відбувся новорічно-різдвяний концерт учнів у супроводі найкращих колективів краю. Юні музиканти виконували твори великої форми: концерти Й. Гайдна, Д. Бортнянського, варіації Й. С. Баха; шедеври музичної скарбниці краю та світу: «Гаданочка» в обробці Д.Є. Задора, «Гуцулка Ксеня», В. Монті «Чардаш», «I’ll be home for Christmas» та інші. Своєю майстерністю вражали: Віктор Папп та Христина Першин (викл. О.Й. Тимчик), Ярина Ясниська (викл. М.І. Шутко), Даніела Якобчук, Олександр Стулішенко та Даніель Семсічко (викл. М.М. Мудранинець), Олександра Свида (викл. О.В. Гойберг), Андрій Сойма та Агнеса Панаріна (викл. О.М. Юрош), Богдан Ганулич (викл. П.І Біляк), Володимир Кордан (викл. Р.М. Купар), Олександр Попович та Захар Урсу (викл. А.А.Калинич). Допомогли дітям створити музично-новорічне свято професіонали, а саме: академічний камерний хор «Кантус» (керівник – народний артиста України Еміл Сокач), камерний оркестр викладачів школи (керівник Степан Ясниський), камерний оркестр Закарпатської обласної філармонії (керівник - заслужений артист України Владислав Юрош) та естрадно-духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії (керівник - заслужений артист України Володимир Співак).
22 грудня мистецький центр «ГАЛЕРЕЯ ІЛЬКО» гостинно прийняв викладачів та учнів дитячої школи мистецтв. У Великому різдвяному концерті взяли участь народний камерний оркестр викладачів, угорський фольклорний ансамбль «Естерланц», вокальний ансамбль «Чорнобривці», вокальний ансамбль словацької музики «Звончек», ансамбль скрипалів «Віоліні», духовий ансамбль викладачів та учні - лауреати обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
А 8 січня 2013 року аматорські колективи міста запрошують всіх бажаючих приєднатися до різдвяних коляд та завітати на площу Театральну де о 14.00 відбуватиметься свято «Радуйся земле, коляда іде!».