Перепідготовка спеціалістів для сфери підприємництва
Додано 15.05.2014
Указом Президента України від 03.07.2000 № 849 "Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва" було започатковано Програму заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджену Постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 № 1358.Програма реалізується з 2001 року. За цей період вона набула характеру національної і стала дієвим механізмом активізації підприємницької діяльності та розвитку міжнародних бізнес-контактів з широкого спектру економічних питань, створення умов для передачі європейського досвіду сучасної регіональної політики та встановлення міжнародних зв'язків України з іншими державами.
Програма передбачає перепідготовку менеджерів українських підприємств на базі шести відібраних вищих навчальних закладів України з наступним стажуванням на провідних підприємствах країн Європейського Союзу.
Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" передбачені видатки на реалізацію Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва.
Учасниками Програми можуть бути спеціалісти вищої і середньої ланок управління підприємств та організацій, приватні підприємці. До участі у конкурсному відборі допускаються особи віком до 40 років, які мають вищу освіту і досвід роботи не менше одного року на управлінських посадах вищого та середнього рівня підприємств та організацій будь-яких форм власності.
Випускники отримують диплом спеціаліста про перепідготовку з присвоєнням кваліфікації менеджера чи економіста.
Навчання буде здійснюватись у м. Свалява, філії Тернопільського економічного університету.
Не передбачається участь у конкурсному відборі державних службовців, серівників закладів освіти, наукових і медичних закладів, а також закордонних фірм і представництв, не зареєстрованих в Україні як юридичні особи.
Претендентам на навчання необхідно подати до регіональної робочої групи МЦПК (м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 414, телефон для довідок: 61-35-16) наступні документи:
1. Заяву спеціаліста на ім'я голови регіональної робочої групи (довільна
форма).
2. Анкету спеціаліста на перепідготовку (форма 1).
3. Інформацію про підприємство (організацію), на якому працює спеціаліст
(форма 2).
Рекомендацію керівника підприємства (організації) (форма 3).
Копію диплома про вищу освіту.
6. Копії дипломів, сертифікатів щодо підвищення професійної кваліфікації
спеціаліста.
Копія паспорту та ідентифікаційного коду.
Копія трудової книжки, завірена відділом кадрів.
Фотокартка 3x4 (2 шт.)
Анкети заповнюються за допомогою програмного забезпечення, яке можна отримати у регіональної робочої групи.