У міськвиконкомі обговорювали перешкоди, які виникають у людей з обмеженими фізичними можливостями по доступу до органів судочинства
Додано 30.05.2014
Нині у міськвиконкомі відбулася робоча зустріч членів регіонального громадського фонду "Право і демократія" з представниками громадських організацій, органів місцевої влади щодо обговорення актуальних проблем і перешкод, які виникають в осіб з інвалідністю при доступі до органів державної влади та судочинства.
На зустрічі було представлено спостережну форму-картку, за якою здійснюватиметься моніторинг доступу інвалідів до правосуддя. Крім того було визначено чинники, що перешкоджають особам з обмеженими фізичними можливостями у доступі до правосуддя.
Такі картки заповнюватимуться волонтерами фонду, а об’єктами спостереження будуть виключно суди. Моніторинг проводитиметься в 20 будівлях суду в різних областях України. Після отримання даних вони будуть систематизовані і направлені до державної судової адміністрації України. Також на базі отриманої інформації моніторингу планується розробити конкретні рекомендації до законодавства.
Окрім моніторингу в рамках діяльності проекту планується надання допомоги судам. Наприклад, дубляж інформаційних табличок у будівлях суду шрифтом Брайля. Фінансування здійснюється в рамках проекту "Проведення моніторингу забезпечення рівного доступу осіб з особливими потребами до правосуддя", який реалізується регіональним громадським фондом "Право і демократія" за підтримки проекту USAID "Справедливе правосуддя".
"Згодом планується провести в Києві ряд заходів з ініціювання змін до законодавства в плані покращення доступу інвалідів до правосуддя. Так, на початку осені буде проведено регіональні круглі столи, щоб донести інформацію та результати діяльності до громадськості", - розповів Андрій Бурий керівник проекту по моніторингу доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до правосуддя – громадський фонд "Право і демократія".
Органи місцевого самоврядування теж повинні долучатися до цього процесу каже Андрій Бурий, оскільки до суду звертаються люди, котрі є частиною громади міста, а відповідно міська влада повинна піклуватися про них. "Є міжнародна Конвенція ООН про права інвалідів прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 13 грудня 2006, будемо звірятися з нею в якій частині вона працює в Україні, а в якій поки що ні. З цього приводу теж будуть розроблятися рекомендації", – додає керівник проекту Андрій Бурий.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс