Шановні ветерани Великої Вітчизняної, солдатські вдови, всі ті хто вніс свій вклад у наближення Перемоги!
Додано 07.05.2010
Прийміть найтепліші та щирі вітання з великим і найдорожчим кожному з нас святом - Днем Перемоги!
З роками не меркне велич подвигу, здійсненого нашим народом. Що більше часу відділяє нас від цієї події, тим ясніше усвідомлюється значення історичної місії солдатів Перемоги, які відстояли право на майбутнє як для своєї країни, так і для багатьох держав світу.
Вогненні дні Великої Вітчизняної війни назавжди вписані в літопис героїчних справ і звершень. Це день слави, військової доблесті і єдності всіх поколінь. Нехай ці славні сторінки історії будуть нагадуванням про героїчний подвиг нашого народу у справедливій визвольній війні.
Зі святом Вас, з 65-річчям Великої Перемоги! Від усієї душі бажаю міцного здоров'я, добра, миру і благополуччя Вам і вашим близьким!

Міський голова Сергій Ратушняк