Рішення виконкому №271 від 26.08.2010
Додано 09.09.2010
Про розміщення матеріалів
передвиборної агітації

Відповідно до частини 10 статті 49 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" з метою впорядкування розміщення матеріалів передвиборної агітації, виконком міської ради ВИРІШИВ:
1.Дозволити розміщення матеріалів передвиборної агітації лише в спеціально визначених місцях: на існуючих рекламно-інформаційних тумбах; на рекламних щитах (за згодою власника); у вітринах підприємств з внутрішнього боку (за згодою власника); на спеціальних щитах, дошках оголошень, на огорожах будівельних майданчиків та підприємств (за згодою власника), розташованих в людних місцях (перелік додається).
2.Департаменту міського господарства (Мартину В.І.) забезпечити організацію робіт та контроль за впорядкуванням стендів та дошок оголошень на території міста.
3.Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Міський голова С.М.Ратушняк

Оголошено місячник благоустрою розпорядженням міського голови №182 від 08.09.2010 р.
Додано 09.09.2010
З метою приведення в належний санітарний стан територій та підготовки Ужгорода до «Дня міста»:

1. Провести з 09.09.10. по 09.10.10. місячник благоустрою.
2. Затвердити склад координаційної комісії з проведення місячника благоустрою (додаток).
3. Керівникам житлово-комунальних підприємств міста, установ освіти, культури та медичних закладів забезпечити організацію приведення закріплених та прилеглих територій в належний санітарний стан.
4. Підприємствам, установам, організаціям всіх форм власності, приватним підприємцям, громадянам міста провести комплекс робіт з благоустрою та санітарної очистки на власних та прилеглих територіях.
5. КАТП-072801 (Рахімов Є.Б.) в дні проведення суботників прийом сміття здійснювати без оплати.
6. Координаційній комісії до 15.10.10. підвести підсумки проведення місячника благоустрою та надати інформацію до виконкому та засобам масової інформації.
7. Головному спеціалісту по зв’язках з громадськістю (Подебрій О.І.) забезпечити інформування населення про проведення місячника благоустрою.
8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

В.о. міського голови,
перший заступник міського голови М.Г.Адамовський