УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА проект ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ Р І Ш Е Н Н Я від______________№_______ м. Ужгород Про тарифи на міські пасажирські перевезення
Додано 12.08.2010
У зв‘язку із підвищенням рівня мінімальної заробітної плати, цін на пально-мастильні та інші матеріали, з метою приведення вартості проїзду в автобусах міського сполучення у відповідність з витратами на утримання автотранспорту та враховуючи клопотання приватних перевізників, керуючись ст.28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради ВИРІШИВ :
1. Погодити тарифи на перевезення одного пасажира автобусами міського сполучення, які працюють у режимі руху маршрутного таксі, у розмірі 2.00 грн.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Химинця В.В.

Міський голова С.М.Ратушняк

ДО ВІДОМА УЖГОРОДЦІВ
Додано 12.08.2010
У зв"язку з численними пропозиціями та зауваженнями від мешканців міста та громадських організацій щодо підвищення вартості проїзду у маршрутному таксі міського сполучення, проект цього рішення з аналізом регуляторного впливу розміщено на веб-сторінці Ужгородської міської ради в мережі Інтернет для збору та узагальнення суттєвих пропозицій, які пропонуємо подавати в електронному вигляді в мережі Інтернет за адресою: www.umr.uzhorod.ua. , або в письмовій формі на адресу відділу з питань тарифів управління економіки та підприємництва Ужгородської міської ради (м. Ужгород, пл.Поштова, 3 каб. 335, тел.: 61-20-00) упродовж трьох місяців з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу.

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ рішення виконкому Ужгородської міської ради "Про тарифи на міські пасажирські перевезення"
Додано 12.08.2010
1. Опис проблеми, яку планується розв‘язати шляхом державного регулювання господарських відносин.
У відповідності до чинного законодавства України "Про автомобільний транспорт" основною метою діяльності суб‘єктів підприємницької діяльності (перевізники) є надання послуг з перевезення пасажирів автобусами на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі на договірних засадах із органами місцевого самоврядування та забезпечення належних умов транспортного обслуговування населення обласного центру.
Тарифи на зазначені послуги були погоджені рішенням виконкому Ужгородської міської ради від 28.01.09 № 12 "Про тарифи на міські пасажирські перевезення". На теперішній час діючі тарифи не відшкодовують в повному обсязі витрати на послуги перевізників. За період їх дії, з лютого 2009 року, згідно загальнодержавним рішенням відбулося подальше підвищення рівня мінімальної заробітної плати, збільшення вартості пально-мастильних матеріалів, автозапчастин, що призвело до збільшення собівартості послуг у порівнянні з діючими тарифами з 1,30 грн. до 1,80 грн., або на 41,2%. Питома вага зазначених статей витрат є найбільш вагомими у складі собівартості тарифу та становлять, відповідно: 32,9% - заробітна плата, 29,2% - пально-мастильні матеріали.