В Боздоші будуть школа і садок
Додано 04.05.2011
Сьогодні, у середу, 4 травня, при міському голові відбулася нарада щодо проектування в Ужгороді нових школи і дошкільного навчально-виховного комплексу. Їх збудують у районі Боздоського парку і вони вже в найближчі роки мають прийняти відповідно тисячу школярів і двісті дошкільнят.
Ужгородський міський голова поінформував усі відповідальні служби про початок робіт над новими для Ужгорода освітніми закладами. Віктор Погорєлов повідомив, що завершено тендер, згідно з яким проектно-вишукувальними роботами займеться Львівське колективне виробниче підприємство "Енергомонтаж".

ПРАВИЛА ПРИЙМАННЯ СТІЧНИХ ВОД ПІДПРИЄМСТВ І ОРГАНІЗАЦІЙ У КОМУНАЛЬНУ СИСТЕМУ КАНАЛІЗАЦІЇ м. Ужгорода
Додано 04.05.2011
Посилання на документ (формат pdf)

Ужгородцям із найбільш соціально вразливих верств автономне опалення встановлять коштом міста
Додано 04.05.2011
Як уже повідомлялося раніше, в обласному центрі Закарпаття триває так звана "автономізація" – місто вповні прощається з централізованою системою теплопостачання, завершуючи раніше розпочатий процес. Наступного опалювального сезону централізованого тепла в Ужгороді не буде – наголошує міський голова Віктор Погорєлов.
Міська влада закликає всіх подбати про свої "автономки", адже, як каже мер, "шляху назад вже нема і повністю розбалансовану систему не можна відновити". Протягом найближчих місяців Ужгород опікуватиметься встановленням автономних котелень у бюджетних закладах. І неодмінно – продовжує дбати про те, як зимуватимуть ужгородці з найбільш соціально вразливих верств.