Басейн Ужгородської гімназії відкрили для міської малечі
Додано 10.06.2011
Офіційний старт дитячому відпочинковому сезону в Ужгороді дали відкриттям басейну міської гімназії. Після кількох років, які басейн перебував сухим, символічну червону стрічку на "березі" басейну перерізав міський голова Віктор Погорєлов разом з директором гімназії Сергієм Романом. І відтепер щодня в басейні купатимуться школярі, котрі оздоровлюються в ужгородських таборах відпочинку. Малеча відвідує заклад організованими групами і вчиться плавати під контролем педагогів, тренерів та медиків.
Як зазначив міський голова, влада має турбуватися про те, аби ужгородські діти вміли плавати. А оскільки комерційні басейни, які діють в місті, доступні не для всіх, передовсім переймаються відновленням роботи тих закладів, які прийматимуть дітей безкоштовно. Віктор Погорєлов наголосив, що в місті недостатньо басейнів, які б діяли для ужгородців, і слід активізувати відновлення роботи комплексу "Буревісник" та вести розмову про реприватизацію басейну "Спартак", хоч якою складною є ця справа.

З борщівником в Ужгороді боротимуться спільно з водниками
Додано 10.06.2011
Міська влада уклала договір із обласним Управлінням по меліорації і водному господарству щодо очищення берегів Ужа від борщівника – водники допомагатимуть місту знищувати прикру рослину.
За роки, в які цій проблеми не приділялася належна увага, борщівник неабияк розрісся на берегах Ужа. З небезпечною рослиною, котра при контакті зі шкірою викликає сильні опіки, місто вже боролося власними силами – борщівник викошували комунальні служби, такі роботи провели торік в листопаді, цьогоріч навесні, і продовжують влітку. Відтак міська влада, котра ініціює організацію відпочинкових зон на річці, вдається до більш дієвих заходів, залучаючи фахівців з Управління водного господарства. Аванс для "антиборщівникових" робіт уже профінансовано, - інформує прес-служба міської ради.