Центр Ужгорода остаточно віддали пішоходам на вихідні, відтепер у суботу, неділю і свята до пішохідної зони зась навіть маршруткам
Додано 02.06.2011
Згідно з рішенням Ужгородського міськвиконкому, прийнятому 31 травня, у вихідні та святкові дні рух автотранспорту в центральній частині міста по вулиці Довженка, площі Корятовича, а саме від перехрестя вулиць Боженка, набережної Незалежності, Гойди у напрямку до площі Корятовича - заборонений.
Рух автобусів, що здійснюють перевезення пасажирів за встановленими маршрутами, та інших транспортних засобів буде здійснюватись по вул. Гойди, Митній, Собранецькій у напрямку до пл. Корятовича. Транспортні засобами, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані на зазначеній території, а також транспортні засобами, що належать громадянам, які проживають або працюють на зазначеній території, в'їжджатимуть з вул. Крилова на вул. Довженка, виїжджатимуть - з вул. Довженка по вул. Ракоці на вул. Гойди. Рішення про це підписав Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов, - інформує прес-служба міської ради.