Житлово-комунальне господарство загалом і ліфти зокрема
Додано 20.06.2011
Саме ці питання турбують ужгородців, котрі прийшли на прийом до Ужгородського міського голови Віктора Погорєлова цього понеділка. Крім завжди актуальних звернень по матеріальну допомогу, щодо виділення житла і земельних ділянок, ужгородці найбільше питали про справи житлово-комунального господарства – галузі, котра є однією з найпроблемніших в усій державі. Кілька заяв про ремонти покрівель міський голова доручив відповідній комісії розглянути на місці. А щодо будинку № 20 на вулиці Оноківській повідомив мешканцям, що місцевий ЖРЕР уже закупив матеріали і найближчими днями розпочне ремонт даху.
Загалом на черговий прийом прийшли близько сотні городян. Скаржилися і на невідремонтовані тротуари. Міський голова поінформував, що за останні місяці було полагоджено близько двох кілометрів тротуарів, наголосив, що цього, звісно, недостатньо, але це максимум того, що дозволяє виконати бюджет, і доручив взяти на контроль і хідник по вул. Лучкая. Городян турбує і вуличне освітлення, самовільна забудова, вулична торгівля, стихійні сміттєзвалища тощо. Чимало звернень стосувалося і спірних питань – суперечок щодо землі і нерухомості та навіть сімейних сварок. Міський голова доручив розібратися відповідним управлінням, найбільше вказівок отримало Управління міського господарства, розглядом кільканадцяти заяв про надання матеріальної допомоги займеться Управління праці і соціального захисту.

Близько тисячі ділянок, розданих Ратушняком, перебувають у зоні затоплення
Додано 20.06.2011
Прокурор Ужгорода Іван Штефанюк висунув протест на рішення Ужгородської міської ради про виділення тисячі земельних ділянок у заплаві Ужа, адже це місце є зоною потенційного затоплення у разі будь-якого паводку. Ділянки, виділення яких опротестовує прокурор, розміщені переважно в районі Саксаганського, Ярослава Мудрого.
Водночас незаконним є й виділення двох сотень земельних ділянок під забудову в охоронній зоні аеропорту "Ужгород" (цьогоріч Ужгородська транспортна прокуратура вже видавала приписи щодо припинення будівельних робіт на приаеродромній території). Причиною таких протестів стало те, що виділення землі відбувалося без жодних експертиз і погоджень, у тому числі і з Управлінням меліорації та водного господарства у Закарпатській області.