Мотопробіг "БайкКрай" відвідав Ужгород
Додано 19.07.2011
Мета десятиденного мотопробігу всіма обласними центрами України, в котрий подалися кілька байкерів на чолі з найсильнішим чоловіком планети Василем Вірастюком – наголосити на потребі взаємної поваги водіїв. Кожні 16 хвилин в державі стається ДТП, і нерідко жертвами аварій бувають велосипедисти і мотоциклісти.
На абсолютній ввічливості й відповідальності на дорозі – незалежно від того, скільки коліс на твоєму транспорті – акцентують учасники акції "БайкКрай". Головною зупинкою другого дня пробігу – 18 липня – став Ужгород. На Поштовій площі байкерів зустрічали городяни, журналісти і представники міської влади. Міський голова Віктор Погорєлов після рукостискання з учасниками пробігу подарував Василеві Вірастюку символічний жезл, який лише нагадує той, яким користується ДАІ, але насправді має в собі сюрприз, котрий, вочевидь, згодиться подорожуючим чоловікам, коли вони відпочиватимуть від керма. Відтак учасники акції дали прес-конференцію, на якій, зокрема, розповіли про гасла акції та – похвалили закарпатські дороги. Під час зустрічі Віктор Погорєлов висловив цілковиту підтримку ідеї, яку несе в собі мотопробіг і наголосив, зокрема, на тому, що відповідальним має бути кожен учасник руху.

Ужгородські лікарні отримали допомогу від Мальтійського Ордену
Додано 19.07.2011
Витратні матеріали, як то шприці, крапельниці, катетери та інше медичне приладдя – вантаж загальною вагою близько 4 тон і вартістю у 20 тисяч у.о. отримала Ужгородська міська центральна клінічна лікарня та міський перинатальний центр. Гуманітарна допомога з такими необхідними засобами надійшла зі США (штат Флорида) за лінією міжнародної благочинної організації Лицарів Мальти (відомої як "Мальтійський Хрест"), котра, до речі, має своїх представників і на Закарпатті.
Власне, вантаж надійшов в Україну (а саме в Одеський порт) ще близько чотирьох місяців тому, однак, саме його розмитнення стало чи не найбільшою проблемою, адже незадовго до прибуття змінилися правила щодо оформлення стерильних медичних засобів. Та, як зазначили на зустрічі в УЦМКЛ цього вівторка, спільними зусиллями це вдалося і гуманітарна допомога врешті надійшла за адресою. Під час урочистої передачі вантажу були присутні Великий Пріор України Мальтійського ордена Валерій Виноградний, Командор Ордену Анастасія Зеленська, представники консульств Угорщини і Словаччини, міської влади і, звісно, медики.