Наступного тижня в Ужгороді візьмуться за асфальт на Минайській та благоустрій парку "Підзамок"
Додано 08.07.2011
Як повідомив на традиційному п’ятничному об'їзді міський голова Віктор Погорєлов, за асфальтування вулиці Минайської, де вже починаються підготовчі роботи, при сприятливі погоді візьмуться уже з наступного тижня. Нагадуємо: реконструкція вулиці, котра є одними з "ворітами", запланована до 20-ї річниці Незалежності України, на черзі - вулиця Швабська і Тельмана, щодо яких тривають проектні роботи.
Тим часом міський голова перевірив ремонт вулиці Айвазовського, котрий вже завершується, і дав відповідні вказівки щодо впорядкування. На тій же вулиці, під час перевірки інформації, що надійшла до міської влади, викрили пункт прийому металобрухту, на якому виявили й "комунальний" метал: стійки стовпів електричних опор та дорожніх знаків, кожухи до них, елементи зі спортмайданчиків. На місці працюють співробітники міліції.

Газета "Ужгород" започатковує "гарячу лінію"
Додано 08.07.2011
Представники міської влади відповідатимуть на питання ужгородців телефоном. Відтак відповіді з роз’ясненнями можна буде прочитати на шпальтах газети "Ужгород" – адже інформація, подана фахівцями за конкретними питаннями ужгородців, вочевидь, буде цікава багатьом городянам. До речі, кілька років тому "гаряча лінія" діяла на сторінках муніципального видання. Відтепер таке спілкування з фахівцями виконкому на теми, що турбують ужгородців, знову буде регулярним. Визначаються учасники наступних "гарячих ліній", про теми та час буде повідомлено, - інформує прес-служба міської ради.

Розпорядження міського голови про скликання чергової VІI сесії Ужгородської міської ради VІ скликання
УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 08.07.2011 р. №248