Бювет у дворі дитячої лікарні повертається до ужгородців… мистецьким
Додано 25.08.2011
Бювет із цілющою мінеральною водою на території міської дитячої лікарні (адреса закладу – вул. Ракоці, 3), котрий припинив діяти близько 5 років тому, відроджується для городян. Ремонтні та оздоблювальні роботи підходять до завершення, тож через кілька днів вода буде подана до бювету, з якого ужгородці та гості міста матимуть змогу набирати цілющу мінералку, яку лікарі радять як особливо ефективну для лікування жовчно-вивідних шляхів та нирок. Родзинкою відремонтованого приміщення бювету будуть вітражі, які вже зробили його схожим на маленьку капличку, а також мистецький стіл, що його виготовляє знаний у краї скульптор. Про інші деталі й дату відкриття буде повідомлено згодом, - інформує «Ужгород». Зараз ідеться і про те, аби відновити і джерело мінеральної води у сквері на вул. Довженка: (близь СБУ та установи банку): подібний до нині відремонтованого бювет, в якому ужгородці пили і набирали воду, був знесений кілька років тому, і нині Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов ініціює відновлення роботи джерела.

До відома суб’єктів господарювання
Додано 25.08.2011
Управління економіки та підприємництва ужгородської міської ради інформує суб'єктів господарювання, що відповідно до доручення: Президента України від 09.12.10р. в період з 05 по 07 вересня 2011р. на базі туристичного комплексу „Буковель" відбудеться українсько-канадський бізнес форум.
За додатковою інформацією суб'єктам господарювання слід звернутися до Закарпатської ТПП за адресою: м. Ужгород, вул. Грушевського, 62 ( т. 0312 66-94-59, ф. 0312 66-94-60, е-mail: lena@tpp.uzhgorod.ua)