Перший міський суботник провели в Ужгороді
Додано 12.03.2011
На першому цього сезону ужгородському суботнику працівники міської ради прибрали набережну Ужа від пішохідного мосту і до Падіюну, а також Поштову площу, альпінарій, скверик близь СБУ та кілька вулиць центру. Спільними зусиллями за сприяння хорошої погоди і доброго настрою зібрали близько 20 кубометрів сміття.
Ініціатива повернути в побут краян так званий «санітарний день» належить обласній владі, ужгородська ж управа радо підтримала цю ідею і влаштувала суботник. Приклад того, що про чистоту міста слід дбати усім разом, показала, як і годиться, міська влада – працівники мерії, озброївшись рукавицями та мішками, а дехто – й віниками, лопатами та граблями, узялися за роботу. Дружньо працювали всі, не виключаючи заступників міського голови (сам мер цього дня у відрядженні) і керівників управлінь.