Під час Дня чеського побратима в Ужгороді відкрили перший закарпатський маяк та все ж влаштували регату
Додано 25.07.2011
В Ужгороді відзначили День чеського побратима. Ужгород приймав делегацію з чеської Іглави, що у краї Височіна. Ще не минуло і року відтоді, як була підписана угода про партнерство, а вже налагоджуються дружні зв’язки, які мають перерости і в утілення корисних для обох громад проектів.
Заступник міського голови Іглави Петер Поспіхал зазначив, що контакти з Ужгородом, які зав’язуються, тішать його місто, чехи сподіваються на розвиток партнерства у різних галузях – від культури і до бізнесу. Гість наголосив, що в Ужгороді почувається як вдома: завдяки гостинності городян та подібності архітектури на чеські міста; зауважив і приємність від прогулянки липовою алеєю. Спільно представники ужгородської міської влади та делегація з Іглави відвідали «чеські місця» Ужгорода: пам’ятник святому Івану Непомуцькому (цього Великодня монумент покровителю Праги постав на Кальварії, повернувшись в Ужгород після років забуття), пройшлися Рафандою, побували на старому цвинтарі на вул. Перемоги, поклали квіти до монументів двом президентам – Чехословаччини Томашеві Масарику і Карпатської України Августинові Волошину.

В Ужгороді відроджують водограй в альпінарії – мають впоратися за тиждень
Додано 25.07.2011
В Ужгороді працюють над відродженням водограю в альпінарії. Потічок і озерце близь пам’ятника класикам закарпатської шкоди живопису Бокшаю та Ерделі незабаром оживе. Уже виконано гідроізоляцію озерця, нині працюють над облаштуванням системи, котра б постачала водою каскадний потічок.

"Спотикачі", авта на зелених зонах та стихійна торгівля - про це йшлося під час "гарячої лінії" з керівником муніципальної поліції Борисом Борисовим
Додано 25.07.2011
Начальник відділу муніципальної поліції відповідав городянам телефоном під час "гарячої лінії", яку започаткувала газета "Ужгород". Протягом години надійшло близько двадцяти питань.
Борис Борисович відзначив: "Телефонують і щодо "спотикачів", приміром, з Минайської - щити заважають походу тротуарами. З цими рекламними носіями боремося. Спершу я виніс на виконком питання про їх заборону в історичній частині міста, а відтак – на всій території Ужгорода. Тепер контролюємо, але, звісно, через брак людей не всюди встигаємо. Але ця проблема буде вирішена, тротуари від "спотикачів" звільнимо ". Начальник муніципальної поліції занотував і кілька адрес, де мешканці жаліються на неналежне паркування – автівки, у тому числі й таксі, стоять просто на зелених зонах, і навіть заважають виходити на дитячий майданчик. Щодо цього муніципали діятимуть спільно з представниками Державтоінспекції.

Віктор Погорєлов: “Я мрію пройтися вулицями Ужгорода, не забруднивши черевиків!”
Додано 25.07.2011
Ужгородський міський голова про те, звідки бере енергію, ставлення до недоброзичливців і можливу участь у парламентських перегонах

Дружина була проти, аби Віктор Погорєлов знову йшов на вибори міського голови. Але він пішов. І виграв. Пані Любов, твердить мер, змирилася. І підтримала. Родина завжди була для нього надзвичайно важливою – надійним тилом в житті активної людини. Нині Віктору Погорєлову 60. Він каже: хоч і свідомий свого віку, почувається й досі молодим. Міський голова не починає день без зарядки, втім завершує його, як правило, документами. Він двічі “увійшов у ту саму річку”, але, запевняє, змінився. Віктор Погорєлов каже, що цього разу він – більш жорсткий мер, проте зізнається: досі вчиться, у тому числі – і в молодих членів своєї команди. Напередодні ювілею з людиною, відповідальною за життя Ужгорода, говоримо не, як зазвичай, лише про роботу, себто про місто. А й про життя. Втім життя міста вже давно є його власним…