До відома суб’єктів підприємницької діяльності
Додано 26.09.2011
Управління економіки та підприємництва ужгородської міської ради інформує суб'єктів господарювання, що відповідно до розпорядження КМУ від 07.09.11 № 847-6 у м.Києві в листопаді відбудеться Х міжнародний промисловий форум.
За додатковою інформацією суб'єктам господарювання слід звернутися за тел. 61-21-07.

В Ужгороді говоритимуть про ефективне управління житловою нерухомістю та впровадження енергозберігаючих технологій в житлових будинках
Додано 26.09.2011
Посольство республіки Польща в Україні, Львівська громадська організація „Центр інформаційного консалтингу”, Краківська Асоціація управителів нерухомістю (КАУН), Ужгородська міська рада, Ужгородський осередок СВЖУ повідомляють, що 3 і 4 жовтня в Ужгороді відбудеться семінар на тему: „Польський досвід в управлінні житловою нерухомістю і зменшенні енергоспоживання в житловому будинку ”.
Семінар присвячений важливій проблемі, яку вже не перший рік намагаються вирішити в Україні – ефективне управління житловою нерухомістю та впровадження енергозберігаючих технологій і ефективне використання електроенергії в житлових будинках. В рамках семінарів учасники ознайомляться з досвідом Польщі щодо впровадження таких технологій і здобутками України в цій сфері.