На розробку нового вигляду набережної Незалежності виконком дав підприємцеві місяць
Додано 02.02.2012
На засіданні виконкому обговорювали те, якою має бути набережна Незалежності. Йшлося про літні тераси, котрі, на думку міського голови Віктора Погорєлова, мають негідний такого місця вигляд та вже майже перетворені на стаціонарні павільйони.

В Ужгороді проведуть облік безпритульних тварин та розроблять проект регулювання їх чисельності
Додано 02.02.2012
З метою визначення кількості безпритульних тварин на території Ужгорода та розробки проекту регулювання їх чисельності в місті проведуть облік бродячих котів та собак, а також складуть перелік свійських.
Ужгородська міська влада спільно з фахівцями та громадськими активістами провела нараду для визначення кроків щодо подальшого регулювання чисельності безпритульних тварин. Відтак заступник міського голови, голова комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Віталій Семаль видав доручення, згідно з яким до 1-го березня Житлово-експлуатаційні організації міста спільно з ГО «Допоможи другу», Ужгородським управління ветеринарної медицини, Ужгородським товариством мисливців та рибалок, Ужгородською міською санітарно-епідеміологічною станцією мають здійснити облік безпритульних тварин на території міста та скласти загальний перелік домашніх, паспортизованих тварин (собак і котів), які проходять планове щеплення.