Мер провів зібрання мешканців району Червениця
Додано 12.10.2012
Цього вівторка міським головою Ужгорода Віктором Погорєловим було проведено зібрання мешканців району Червениця. На зустріч з мером міста прийшли близько ста мешканців мікрорайону. Під час зібрання присутні розглянули питання перспективи майбутнього розвитку Червениці, зокрема йшлося про відведення каналізаційних стоків, ремонту та проведення вуличного освітлення, налагодження режиму роботи пасажирського маршрутного транспорту і т. ін. Надалі планується проведення таких зборів і у інших, прилеглих до центру міста, мікрорайонах. На зборах був присутній кандидат у народні депутати Верховної ради України Василь Ковач, котрий взяв на себе зобов’язання виконати деякі роботи з питань освітлення.

Перевірка готовності навчальних закладів до зимового сезону
Додано 12.10.2012
На цьому тижні міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов разом із своїм заступником Володимиром Фленьком об’їхали більше десятка навчальних закладів міста, де перевірили як проходить підготовка до зимового сезону, а саме ввімкнення опалення в цих закладах і налагодження системи теплозберігання. «У більшості виховних закладах і школах вже стартово випробували котельні, – зазначив Віктор Володимирович. – Якщо ж середньодобова температура надворі впаде нижче 8 градусів, котельні у цих закладах забезпечать тепло в їх приміщеннях без жодних перешкод».

Реконструкція Швабської
Додано 12.10.2012
Цього тижня міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов також провів нараду з підприємством, яке виконує реконструкцію вул. Швабської. Віктор Погорєлов ознайомився з ходом виконання робіт і встановив термін – три тижні – за який ці роботи повинні бути завершені. Тут також проводяться і роботи з викладання пішохідними зонами Швабської тротуарної плитки.

Перевірка роботи КШЕПу
Додано 12.10.2012
11 жовтня мер Ужгорода Віктор Погорєлов здійснив об’їзд внутрішньо-квартальними територіями, де оглянув результати роботи КШЕПу на вул. Минайська, 67. Після ознайомлення з процесом робіт міський голова дав вказівку протягом двох діб закінчити ремонт внутрішньо-квартальної території і довершити роботи з асфальтування тротуару по вул. Минайській, біля Закарпатського обласного державного архіву.