Інформація про підсумки економічного та соціального розвитку міста Ужгород за січень-вересень 2012 року
інформація

У вихідні буде перекрито рух по вул. Анкудінова та Антонівській
Додано 19.10.2012
У зв'язку з проведенням працівниками Ужгородського МРЕМу робіт із укладання кабелю живлення для надійності електропостачання, 20-21 жовтня 2012 року (субота, неділя) буде перекрито рух по вул. Анкудінова (між вул. Руська та Мукачівська) та по Антонівській (від трубопроводу до вул. Української).

Ужгородський міський район електричних мереж просить вибачення за тимчасові незручності.

карта-схема

Віктор Погорєлов перевірив температурний режим у новому корпусі ЗОШ № 5
Додано 19.10.2012
Цього четверга міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов перевірив температурний режим у новому корпусі ЗОШ № 5, що на площі Петефі, і подивився, чим годують дітей у шкільній їдальні. Міський голова висловив задоволення роботою закладу, оскільки як у першому, так і в другому питанні порушень не виявлено. У школі тепло і затишно, а за словами учнів, страви, які їм готують, дуже смачні.

Міська дитяча клінічна лікарня до опалювального сезону готова
Додано 19.10.2012
Міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов 18 жовтня навідався до Ужгородської міської дитячої клінічної лікарні, де оглянув реанімаційне відділення, обладнання, за допомогою якого проводяться обстеження дітей, і заодно перевірив, наскільки тепло у палатах і коридорних приміщеннях закладу, після чого констатував: «Заклад до опалювального сезону готовий!».
Під кінець огляду клініки головний лікар УМДКЛ Ігор Рошко показав Віктору Володимировичу і капличку, що її нещодавно відкрили всередині закладу.

Міська влада Ужгорода закликає підприємців погасити заборгованість за надані їм послуги з виділення території під розміщення реклами
Додано 19.10.2012
18-го жовтня в малому залі Ужгородської міської ради відбулася робоча нарада, головною темою якої стало надання естетичного вигляду рекламним носіям (бігбордам, білбордам і сіті-лайтам) у місті. Міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов наголосив на тому, що в період передвиборчої кампанії повинна зростати не тільки кількість носіїв реклами, а й відповідно має збільшуватися плата за їх встановлення. Також підприємцям, котрі працюють у рекламній сфері і розміщують рекламні носії містом, нагадали, що рішення про підвищення плати за розміщення реклами, в частині збільшення її до розміру ПДВ, було ухвалене ще на минулій сесії міської ради. Крім того, міська влада Ужгорода закликає підприємців погасити заборгованість за надані їм послуги з виділення території під розміщення реклами, аби уникнути різного роду непорозумінь, - інформує прес-служба міської ради.