В Ужгороді відкриють мистецький дім
Додано 14.11.2012
13 листопада міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов відвідав мистецький дім за адресою вул. Кошицька, 28, який незабаром буде офіційно відкритий. Ініціатором, упорядником і автором художніх творів є маестро закарпатського живопису, заслужений художник України Іван Ілько. На думку Віктора Володимировича, ця картинна галерея має вагомі шанси стати однією з туристичних родзинок міста. «Сюди ужгородці зможуть приводити своїх гостей для того, аби вони ознайомилися із живописом по-закарпатськи. Також є змога проводити тут конференції і зустрічати делегації з інших країн» — констатував міський голова Ужгорода.

Водій автомобіля врізався в огорожу набережної, на якій розміщена скульптурка Миколайчикана пл. Театральній
Додано 14.11.2012
У ніч з 12-го на 13 листопада в Ужгороді на площі Театральній сталася надзвичайна подія. Камери відеоспостереження зафіксували, як о 5-ій ранку автомобіль «Шевроле» на шаленій швидкості заїхав через пішохідний міст на площу Театральну, зробив коло по вул. Корзо і Волошина та виїхав знову на площу через пасаж із наміром повернутися через пішохідний міст на площу Ш.Петефі. Та в зв’язку з тим, що водій явно був напідпитку, його авто не вписалося в рамки мосту і врізалося в огорожу набережної, на якій розміщена скульптурка Миколайчика. Ці перила фактично і врятували водієві та пасажирам життя. Після зіткнення вже через кілька хвилин авто продовжило рух і зникло з місця події.

Свято молодого вина
Додано 14.11.2012
У зв’язку з проведенням 24 листопада 2012 року заходів, присвячених Дню пам’яті жертв голодоморів, відзначення свята молодого вина переноситься на 1 – 2 грудня 2012 року. Місце проведення винний льох "Совине гніздо", пл. Поштова.
Під час свята всі охочі зможуть безкоштовно продегустувати молоді вина закарпатських виноробів, придбати за помірними цінами вподобаний напій, узяти участь у розважальній програмі та разом із фольклорними колективами міста заспівати улюблених закарпатських пісень.