Завдання, визначені Президентом України та Кабінетом Міністрів України щодо модернізації та розвитку державної служби, буде виконано, – Голова Нацдержслужби України В’ячеслав Толкованов
Додано 25.07.2012
18 липня 2012 року минає рік діяльності Національного агентства України з питань державної служби, утвореного для забезпечення виконання нових комплексних завдання щодо реформування державної служби, визначених Президентом та Урядом України.
На шляху створення професійної та ефективної державної служби Нацдержслужба України здійснює діяльність у напрямах:
- нормативного та організаційного забезпечення впровадження нової редакції Закону України «Про державну службу» на виконання завдань Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава»;
- координації діяльності з підготовки та реалізації Плану заходів, спрямованих на здійснення Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки;
- створення Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»;
- розвитку та модернізації системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад;
- адаптації державної служби України до стандартів ЄС, забезпечення впровадження європейських інструментів інституційної розбудови, (Twinning, TAIEX, SIGMA тощо).

В Ужгороді ремонтуватимуть вулицю Гагаріна, а потім візьмуться за Мукачівську та Швабську
Додано 25.07.2012
Уже в найближчі тижні в обласному центрі ремонтуватимуть вулицю Гагаріна – від об’їзної дороги і до вул. Краснодонців, - про це повідомив на сьогоднішній прес-конференції міський голова Віктор Погорєлов. "Ми запланували серйозні роботи: ремонт Гагаріна буде не ямковий – там суцільно замінять покриття, і у серпні вулиця матиме вже інакшу якість", - акцентував мер. "Потім служби мають взятися за Мукачівську, і там працюватимуть не лише з покриттям дороги, а й повинні відновити тротуари, мені обіцяли почати з наступного вівторка", - сказав Віктор Погорєлов.

В мерії мріють зробити площу Петефі пішохідною і відтак -"цивілізованою"
Додано 25.07.2012
Наразі ж обмежили під’їзд і паркування біля пішохідного мосту туями в горщиках

Туї, висаджені у великі горщики, обмежують під’їзд до пішохідного мосту і відповідно й паркування поблизу нього. Як розповів міський голова Віктор Погорєлов на прес-конференції, цей крок наближує вигляд цього куточку міста до омріяного – коли одна з центральних площ міста буде комфортною для пішоходів. "Скажу відверто – зараз не знаю, яких кроків вжити до цієї парковки на площі Петефі. Мабуть, треба це жорстко вирішувати!", - сказав мер.
"Ми вивчаємо кілька варіантів, а почали з витіснення автомобілів від пішохідного мосту. Я бачив - доходило вже до того, що машини заїжджали ледь не на самий міст, зокрема таксі. Я вирішив обмежити там рух таким чином, аби було гарно і не на шкоду пішоходам.