Cуд присяжних
Додано 25.09.2012
У зв’язку з необхідністю формування та затвердження списків присяжних відповідно до вимог Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та Кримінального процесуального кодексу України, який набирає чинності з 20 листопада 2012 року, Ужгородська міська рада повідомляє наступне:
Відповідно до частини третьої статті 31 Кримінального процесуального кодексу України, кримінальне провадження в суді першої інстанції щодо злочинів, за вчинення яких передбачено довічне позбавлення волі, здійснюється колегіально судом у складі трьох професійних суддів, а за клопотанням обвинуваченого – судом присяжних у складі двох професійних суддів та трьох присяжних. Кримінальне провадження стосовно кількох обвинувачених розглядається судом присяжних стосовно всіх обвинувачених, якщо хоча б один з них заявив клопотання про такий розгляд.

Схема перекриття вулиць на період святкування Дня міста 28-30 вересня
Додано 25.09.2012
В п’ятницю о 14:00 почнеться перекриття вулиць з метою обмеження руху транспорту на період святкування Дня міста.

схема перекриття вулиць

Засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради
Додано 25.09.2012
В середу (26.09.12)о 10:00 у великій залі, відбудеться позачергове засідання виконкому. Основне питання - Про стан підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 р.р.