Інформація з робіт по утриманню об’єктів міського благоустрою, які заплановані комунальними службами міста 23.05.13
КПЗГ «Агромікс»:
- стрижка живоплоту та кущів : пл. Народна, Проспекту Свободи;
- викошування зелених зон, стрижка кущів і порослей: набережна Незалежності;
- висадження квітів на клумбах: круг пл. Б. Хмельницького;
- обрізка дерев і вивіз гілля (при сприятливих погодних умовах): вул. Минайська;
- прибирання обломаних гілок з тротуарів;
К-сть задіяної техніки: 5 од.

Відбулася конференція присвячена Дню слов’янської культури та писемності(ФОТО)
Додано 23.05.2013
Сьогодні у сесійній залі Ужгородської міської ради відбулася третя Міжнародна науково-практична конференція, присвячена Дню слов’янської культури та писемності «Слов’янський світ: здобутки, проблеми, перспективи»
У конференції прийняли участь науковці Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, Угорщини, Росії та більшості міст України.
Відкриття міжнародної конференції провів міський голова Віктор Погорелов. Виступив директор Закарпатської філії Київського славістичного університету, в.о. ректора ВНЗ «Східно-європейського слов’янського університету» Людмила Несух.
Гості і учасники заходу Генеральний консул України у м. Пряшеві (Словаччина) Ольга Бенч та представники з інших країн.

У Червениці буде каналізація
Додано 23.05.2013
У четвер, 23 травня, мер Ужгорода Віктор Погорелов зустрівся з представниками кооперативу мікрорайону Червениця з приводу побудови в мікрорайоні каналізації. Гроші на будівництво в бюджеті міста передбачені – 200 тисяч. Як нагадав Віктор Володимирович, каналізація на Червениці була серед передвиборчих обіцянок його як кандидата в мери, а також депутатів міськради, що балотувалися в 2010-му році.
Як виявилося, проект каналізації був розроблений ще у 2004 році. За роки, що минули, ситуація змінилася, зокрема, деякі вулиці провели каналізацію самостійно. Тому наразі проект, а також кошторис. Ця робота займе близько місяця. Крім того, на наступну сесію міськради, співробітники міськвиконкому підготують лист про виділення землі під побудову насосної станції.
В мікрорайоні Червениця, за роки незалежності держави, виділені 376 ділянок під забудову. Реально там є 130 готових будинків, крім того ряд будинків власники ще добудовують.

«Декади чеської культури в Ужгороді» (ФОТО)
Додано 23.05.2013
Сьогодні в малому залі Ужгородської міськради відбулося засідання оргкомітету «Декади чеської культури в Ужгороді».
Розпорядження про проведення в місті цієї події підписав міський голова Віктор Погорелов.
Завтра, 24 травня, урочистою ходою розпочнеться десятиденний марафон, що завершиться, відповідно, аж 2 червня. Як провести таке тривале святкування на високому рівні, міський голова Віктор Погорєлов радився з керівниками усіх відповідальних структур.
«Декада чеської культури» - це значима подія для міста, тому маємо організувати все якнайкраще, - відзначив Віктор Погорєлов. – Ці святкування стануть своєрідним продовженням травневих свят, треба зробити все так, щоб відгуки і цього разу були позитивними. В рамках фестивалю чеської культури відбудеться багато масових заходів, тож слід подбати про комфорт і безпеку ужгородців та гостей міста».
Загалом приготування вже майже завершуються, адже Декада розпочнеться вже завтра, о 15 годині.
ФОТО

Мешканці житлових будинків обурені стихійною торгівлею з тротуару на розі вулиць Белінського та Капушанської. Благають владу терміново прийняти міри і ліквідувати стихійний ринок!