ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПЛАН

Інформація з робіт по утриманню об’єктів міського благоустрою, які заплановані комунальними службами міста 11.06.13
КПЗГ «Агромікс»:
- обрізка дерев: вул. Грушевського;
- прибирання гілок, листя після стрижки живоплоту: вул. Ломоносова, Ракоці, Франка;
- прибирання гілок, покос скверів «Ротарійський», «Партерний»;
- викошування зелених зон, стрижка порослей по вул. Уральській;
- ліквідація відчахнутої гілки: вул. Баб’яка;
- прополювання квітників (після 13-00): пл.. Поштова;
К-сть задіяної техніки: 6 од.

КП «КШЕП»:
- очистка прибордюрних ліній : вул. Духновича, Ольбрахта, Волошина, Капітульна, Київська набережна, пров. Навої, вул. Перемоги;
- вивезення змету (3 од. техніки);
- поточний ремонт твердого покриття, прочистка зливоприймальних колодязів: вул. Будителів;
бригада по ремонту світлофорних об’єктів:
- заміна ламп на світлофорних об’єктах;

Колишні керівники Ужгорода та діючий голова міста відвідали багаторічного керівника Закарпаття Юрія Ільницького (фото)
Додано 11.06.2013
Вчора, 10 червня, колишні мери Ужгорода Еміл Ландовський та Еміл Попович, а також нинішній керівник Віктор Погорєлов провідали багаторічного керівника Закарпатської області, почесного громадянина Ужгорода Юрія Ільницького.
Юрій Васильович, незважаючи на солідний вік (88 років) дотепер активно цікавиться життям краю, тому жваво розпитував гостей про політичну, економічну та соціальну картину Ужгорода та Закарпаття.
На жаль, роки беруть своє, тому здоров’я у Юрія Васильовича вже не найкраще. Зокрема, в нього сильно погіршився зір. Віктор Погорєлов пообіцяв допомогти. Найближчим часом Юрій Ільницький пройде обстеження в офтальмолога і, найімовірніше, пройде курс лікування.

Автобусна зухвалість (ФОТОФАКТ)
Додано 11.06.2013
Учора, 10 червня, водій автобуса Угля-Ужгород припаркував свій величезний трансопртний засіб просто на дорозі поблизу перехрестя на проспекті Свободи (поблизу картинної галереї «Ужгород»).
В самий час пік автобус простояв на дорозі, створюючи затори, близько 40 хвилин, поки водій ходив по своїх справах. Фото автобусу надіслав сайту один з наших читачів.
Цей випадок далеко не поодинокий, коли водії паркуються на дорогах міста, абсолютно ігноруючи правила дорожнього руху та зневажаючи інших водіїв. Сподіваємося, міліція знайде правопорушника й покарає його згідно закону.