ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Додано 28.10.2013

Навіщо мені освіта, я завжди буду мітингувати! (фото)
Додано 28.10.2013
Батьки подивіться на своїх дітей! Вони не слухаються ні Вас ні будь-кого іншого і виходячи із сьогоднішніх подій, мабуть і не будуть слухати.
Діти лізуть під самісінькі машини створюючи небезпечну ситуацію як для себе так і для інших учасників руху, а дорослі "підбурювачі", наступного разу, вкладуть в руки пляшку із легкозаймистою сумішшю, щоб щось підпалити. А якби щось сталося, хто відповідав би – діти, ні Ви шановні батьки, бо це Ваші чада, а "щадеї" та "грегори" будуть осторонь. Тож слідкуйте за своїми дітьми і не давайте стороннім маніпулювати ними.
В Ужгороді навчаються біля 15 тисяч школярів. Станом на четвер 24 жовтня – офіційно хворих 1026 дітей, отримано 288 заяв від батьків на поїздку за кордон разом з дітьми, дозвіл їм звичайно був наданий. Без поважних причин відсутні 306 дітей. Відправляючи дітлахів до школи переконайтесь, що вони дійсно там, а не блукають містом в пошуках неприємностей!
Не ростіть з дітей майбутніх псевдо-революціонерів та маріонеток, а виховуйте освічених і достойних громадян з "холодною головою" та гарячим серцем.
фото 1

Сьогодні Міський голова зустрівся із представниками громадськості, батьками мітингуючих дітей та журналістами з питання перенесення осінніх канікул в школах міста
Додано 28.10.2013
Віктор Погорєлов пояснив, що позачергове засідання виконкому збиратись не буде з цього приводу, натомість буде проведене опитування серед батьків. Пропозиція від міської влади – зробити довші канікули взимку. Враховуючи, що в нас є різні релігійні конфесії, котрі по різному святкують Різдво, пропонується провести канікули з 23 грудня по 9 січня. Це опитування, серед батьків, буде проведене до завтра. Якщо буде більше 50 відсотків бажаючих провести подовжені зимові канікули, то попереднє рішення виконкому відмінятись не буде. В разі якщо буде більше 50 відсотків голосів за проведення осінніх канікул, тоді з понеділка почнуться канікули – на тиждень, але тоді зимою канікули будуть як зазвичай. Остаточне рішення буде прийматися на засіданні чергового виконкому в середу 30 жовтня.