Персональні зміни у складі виконавчого комітету Ужгородської міської ради
Додано 19.12.2013
Сьогодні на засіданні чергової сесії Ужгородської міської ради прийняли рішення про персональний склад виконавчого комітету. Тепер в складі виконавчого комітету буде 13 осіб. За власним бажання зі складу вийшла Наталія Грузіна.
У виконкомі залишаються:
1. Віктор Погорелов, міський голова – за посадою;
2. Світлана Король, секретар міської ради — за посадою;
3. Даніела Геворкян, заступник міського голови, керуючий справами виконкому — за посадою;
4. Марія Бадида, начальник ДПІ у м. Ужгороді — за посадою;
5. Брензович Василь Іванович — голова бюджетної комісії Закарпатської обласної ради;
6. Варцаба Сергій Васильович — директор видавництва “Закарпаття”;
7. Калитич Євген Михайлович — начальник Ужгородського МВ УМВС України у Закарпатській області;
8. Курах Іван Ілліч — головний лікар УЦМКЛ;
9. Кинів Богдан Юрійович — заступник директора ТОВ “Енергія карпат”;
10. Панасенко Володимир Володимирович — президент Карпатського центру полінгових досліджень, підприємець;
11. Савицький Віталій Іванович — підприємець;
12. Фленько Володимир Юрійович — заступник міського голови ;
13. Чубірко Володимир Володимирович — генеральний директор ТзОВ “Калина”.

До дитячого будинку "Нова сім’я" завітав Св. Миколай
Додано 19.12.2013
В найулюбленіше свято дітей – День Святого Миколая силами Ужгородської міської ради, волонтерів та студентів Східноєвропейського слов’янського університету для вихованців дитячого будинку «Нова сім’я» під керівництвом Валентини Червоноокої, що на вул. Тихого , було організовано яскраве свято.
Святкове дійство розпочалося з привітань священика та веселою піснею "Йде, йде Миколай". Учасники художньої самодіяльності радували усіх присутніх чудовими піснями про зиму та Святого Миколая. Під час заходу діти із казковими героями співали, грали в ігри на спритність та кмітливість. Але найдорожчим гостем для маленьких глядачів став святий Миколай, який привітав усіх та вручив подарунки.

Запалення вогнів головної ялинки міста
Додано 19.12.2013
В рамках Параду Миколайчиків, який відбувся 19 грудня, запалили вогні на головній ялинці міста. Цю урочисту і чарівну місію виконав Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов: «Пам’ятаю, коли я був маленький, завжди з нетерпінням чекав на прихід Святого Миколая. У передсвятковий вечір дивився у вікно і намагався побачити там його, та все було марне. Але я завжди вірив і знав, що десь там він все ж існує і саме він приносить цього дня найголовніше – свято до кожної оселі. Тож, нехай Святий Миколай принесе в кожну родину тільки добро і радість. А в ваших серцях панує спокій і благодать! Зі святом всіх і кожного!»

Ужгородський Парад Миколайчиків – віднині й із янголятками та фаєр-шоу
Додано 19.12.2013
Близько 100 дорослих Миколаїв і більше 1000 маленьких Миколайчиків вийшли сьогодні в Ужгороді на площу Театральну на вже традиційний Парад Миколайчиків. Усім перехожим як і щороку роздавали цукерки.
Однією з родзинок Параду Миколайчиків–2013 стали янголи, котрі вперше приєдналися до ходи і разом з головними героями свята водили хороводи навколо головної міської ялинки, співали пісні і танцювали. Відбувся нині і флеш-моб, приурочений до свята.
А коли головна ялинка офіційно засяяла вогнями, на площі Театральній ще й представили фантастичне фаєр-шоу, котре захопило і малих, і дорослих учасників Параду.