Шановні жителі м. Ужгорода!
Додано 27.02.2013
Із початком весни пожежі, пов’язані з випалюванням сухої трави, опалого листя, інших рослинних залишків на полях та городах, стають справжнім лихом.
Спалювання листя і сухої трави вкрай небезпечне!
При спалюванні сухої трави та чагарників випадково можна завдати великого лиха. У 2012 році у м. Ужгород та Ужгородському районі підрозділами МНС було здійснено 224 виїзди на гасіння сухої трави та чагарників, де вогнем було знищено 4 дачні будівлі, водонапірну насосну станцію, дерев’яні огорожі, виноградні насадження.
Вогонь випалює коріння першоцвітів, повністю знищує родючий шар грунту, знищує комах, та тварин які живуть у ньому.
При згоранні лише однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється близько 9 кг мікрочастинок диму, до складу якого входять пил, окис азоту, чадний газ, важкі метали і канцерогенні сполуки. Разом із димом виділяються й найотруйніші речовини для людини – діоксини.