Маршрут №7 "Дачний" до кінцевої зупинки тимчасово їздити не буде
Додано 06.03.2013
На сьогоднішньому виконкомі було прийнято рішення Про тимчасову зміну схеми руху автобусного маршруту. З метою запобігання виникнення аварійно-небезпечних ситуацій на автобусному маршруті № 7-«Дачний» в зв’язку з незадовільним станом дорожнього покриття на відрізку дороги від коньячного заводу "Тиса" до кінцевої зупинки автобусного маршруту № 7-"Дачний" ("Дачний масив "Шахта"), перевезення пасажирів на цьому маршруті на даному відрізку дороги тимчасово забороняється до відновлення дорожнього покриття районною адміністрацією на балансі котрої знаходиться ця дорога. Кінцевою зупинкою на маршруті буде «Коньячний завод «Тиса».

В Ужгороді з’явиться автобус загального користування обладнаний для перевезення людей з обмеженими можливостями
Додано 06.03.2013
На черговому засіданні виконкому Ужгородської міської ради затвердили рішення про умови конкурсу на перевезення пасажирів. Мова йде про умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №9 "вул. Котляревського- речовий ринок- медичний центр "Покров" (через Залізничний вокзал), №18 "вул. П.Мирного- вул. Чорновола- ЗакДУ" (через Слов’янську наб.) та №158 (пл.Корятовича- міський цвинтар "Барвінкош"). Згідно умов конкурсу має бути більше автобусів пасажиромісткістю не менше 18 сидячих міст.
"Це перший крок, у 2015 році буде проводитися основний конкурс, всі ці вимоги, котрі ми закладаємо тепер по цих маршрутах будуть присутні і в основному конкурсі", — зазначив Юрій Беляков заступник міського голови.

Громадське формування "Стражі порядку Ужгорода" будуть охороняти громадський спокій в місті разом з міліцією
Додано 06.03.2013
Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку "Стражі порядку Ужгорода". У звичайні дні представники цих громадських формувань патрулюватимуть місто разом зі патрульно-постовою службою, а в разі проведення культурно масових заходів в місті, залучатимуться до охорони громадського порядку на території проведення свята.
Також представники цієї громадської організації будуть залучатися до спільної роботи з муніципальною поліцією.

Цим водіям наплювати на пішоходів, тому вони паркуються як хотять і де хотять