Інформація з робіт по утриманню об’єктів міського благоустрою, які заплановані комунальними службами міста 15.04.13
КПЗГ «Агромікс»:
- вул. Собранецька: підготовка до висадки дерев ;
- прибирання скверів згідно графіку;
К-сть задіяної техніки – 3 од.

КП «КШЕП»:
бригади двірників:
- прибирання і підмітання тротуарів згідно графіка;
- підмітання та прибирання: проспект Свободи, вул. Шумна-Анкудінова;
дорожня бригада:
- очистка прибордюрних ліній МТЗ-82 (до 06.00 год.) вулиць Собранецької, Митна, Льва Толстого, Проспект Свободи, Мукачівська;
- прочистка зливоприймальних колодязів вул. Загорська;
бригада по ремонту світлофорних об’єктів:
- ремонт світлофора: вул. Собранецька-Митна;

Не пропустіть строк сплати авансових платежів!
Додано 15.04.2013
19 квітня закінчується строк сплати авансових внесків платниками єдиного податку І та ІІ груп за квітень 2013 року.

Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Тобто, строк сплати авансових внесків з єдиного податку такими платниками за квітень 2013 року закінчується 19 квітня.
ДПІ у м.Ужгороді нагадує, що якщо останній день сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, то Податковим кодексом України не передбачено перенесення термінів сплати.
Сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси платника.
Звертаємо Вашу увагу, що платники єдиного податку зазначених груп мають право сплатити єдиний податок авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року (п.295.1 ст.295 ПКУ).

ДПІ у м.Ужгороді
44-17-39

Сьогодні відбулася "гаряча телефонна лінія"
Додано 15.04.2013
З ужгородцями спілкувалися Іван Зелінський, начальник управління житлово-комунального господарства, Олександра Турянчик, начальник відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства та Олександр Костенчук, начальник відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж управління житлово-комунального господарства ДМГ Ужгородської міської ради.
Питання, з яких зверталися ужгородці стосувалися, зокрема підтоплення підвалу та ремонту даху в багатоквартирному будинку; один із заявників просив прочистити зливоприймач по вул. Панькевича на прилеглій території до власного будинку; іншого турбувало питання ремонту димаря в будинку по вул. Жемайте.
Усі звернення зареєстровано та взято на контроль.

16 квітня завершується опалювальний сезон
Додано 15.04.2013
Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний виносилося лише одне питання – про припинення опалювального сезону.
У зв’язку із сталим переходом середньодобової температури зовнішнього повітря вище +8 градусів вирішено припинити із 16 квітня 2013 року опалювальний період у всіх сферах міського господарства та житловому фонді.
Також членами виконкому обговорювалася пропозиція щодо обмеження руху транспорту по під'їзду до пішохідного мосту. Рішення по цьому питанню буде прийнято на черговому засіданні транспортній комісії та винесено на обговорення громади м. Ужгород.

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ