З 20 по 25 травня на базі міської поліклінніки усі бажаючі зможуть безкоштовно перевірити рівень цукру в крові
Додано 17.05.2013
На виконання листа Міністерства охорони здоров'я України від 26.12.2012 року №02.05-17/1121 щодо реалізації проекту “Майстерня здоров'я”, відділом охорони здоров'я Ужгородської міської ради спільно з обласним Центром здоров'я буде проводитись акція з безкоштовного вимірювання рівня цукру в крові всім бажаючим з 20.05.13 по 25.05.13 на базі міської поліклініки (вул. Грибоєдова, 20 в та філії міської поліклініки по вул. П.Комуни, 2).

Відділ охорони здоровя
Ужгородської міської ради

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ „ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ"
Додано 17.05.2013
У суботу 18 травня відбудеться проведення "Олімпійського дня" в Ужгороді, котрий присвячується 20-й річниці створення Закарпатського відділення Національного олімпійського комітету.
Право внести Олімпійський прапор надасться кращим юним спортсменам Ужгорода, учасникам Міжнародних дитячих ігор.
Участь у заході приймуть команди загальноосвітніх шкіл міста, дошкільних навчальних закладів, любителі та ветерани спорту, представники МНС.

Відкриття "Олімпійського Дня" на пл. Поштовій об 11 годині.

Інформація з робіт по утриманню об’єктів міського благоустрою, які заплановані комунальними службами міста 17.05.13
- висаджування квітів на клумбах: пл. Б. Хмельницького;
- покос : сквер за обл. радою;
- стрижка живоплоту по вул. Довженко, вул. Ст.-Попрадова, вул. Ракоці, вул. Гойди;
- прибирання скверів згідно графіку;
- полив рослин по місту;
К-сть задіяної техніки – 3 од.

З 27 по 29 квітня в рамках свята «Сакура - фест» відбувся пленер учнів образотворчого відділення дитячої школи мистецтв «Квітуча сакура».
Додано 17.05.2013
Результатом пленеру стало близько сорока яскравих дитячих робіт, які були розміщені з 30 квітня по 15 травня в малому залі Ужгородської міської ради.
На виставці-конкурсі було представлено роботи у різній техніці та різних вікових груп. Переможцями виставки «Квітуча сакура» стали Єсенова Олександра 13 років, Соловйов Андрій 13 років (викладач – О.Й. Гораль-Тріщук ) та Селіванова Олександра 7 років (викладач О. В. Сидорук). фото 1-3
На переможців очікують заохочувальні призи, а фото робіт є чудовою нагодою поринути у світ дитячих фантазій, адже допитливе дитяче око помічає те, на що дорослі зазвичай не звертають увагу.
інші роботи