В «Новому районі» почав діяти центр сімейної медицини
Додано 27.09.2013
В «Новому районі» - мікрорайоні Ужгорода – відкрив свої двері для відвідувачів оновлений Центр сімейної медицини. Сьогодні його відвідала делегація з міста Корваліс – міста-побратима Ужгороду, яка приїхала на святкування дня міста. Відвідали американці цей медзаклад не просто так. Свого часу вони подарували центру сучасне медичне обладнання, тож хотіли на власні очі побачити, як його застосовують.
Побаченим гості, зокрема й мер Корваліса, залишилися дуже задоволені. Тут нещодавно завершилася перша черга реконструкції. Місто виділило на центр 600 тисяч гривень. На даний момент завершилася черга реконструкції на 280 тисяч.

Безмежна зухвалість (ФОТОФАКТ)
Додано 27.09.2013
Улюблена тема ужгородських водіїв – дороги, відсутність місць паркування, завантаженість вулиць. У своїх бідах звинувачують і міську владу, і правоохоронців, ледь не самого Бога. Однак при цьому абсолютно не бажають дотримуватися правил дорожнього руху, не поважають ні пішоходів, ні велосипедистів. А інколи водійська зухвалість просто не вкладається в голові.
Ужгородці, певно, пам’ятають торішню історію, коли молодий чоловік, бажаючи розважити знайомих дівчат, ганяв на машині по Театральній площі і збив пам’ятник Миколайчику та ледь не перекинувся в річку.
На днях схоже «відзначився» водій, який на «Тойоті» (номери АО 2738 АХ) серед білого дня проїхався по пішохідному мосту з боку площі Театральної на пл. Ш.Петефі! Що й зафіксував на фото наш читач. Перепрошуємо за погану якість фото – робити кращий знімок часу не було. Однак безмежну зухвалість водія чудово видно.

Культурно-мистецькі та спортивні заходи до Дня міста
Додано 27.09.2013
15.00 Змагання «Веселі старти»
Вул. Перемоги, 35